Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X

ELKA RainwearSkjorter og toppeEAN: 5706219286314
Pris fra 190,92 krtil 295 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 104,08 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190.92 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnjakke PU/PVC 306600 oliven Str. XS
-35%190,92 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnjakke PU/PVC 306600 oliven Str. XS billede

Produktinformation

Denne avancerede regnjakke er nøje udviklet for at tilbyde enestående beskyttelse i udfordrende vejrforhold. Jakken er konstrueret af robuste materialer som polyuretan (PU) og polyvinylchlorid (PVC), der garanterer en fremragende vandtæthed og langvarig h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219286314
Varenr.: 405473
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Outdoor regnjakke PU/PVC, Olivengrøn - 306600
249 kr
Til butik
E
Produktbillede

Produktinformation

Denne regnjakke fra Elka Elements er fremstillet i PU/PVC med rygudluftning, og den tåler en vandsøjletryk på op til 8000 mm. For ekstra holdbarhed er jakken forstærket med svejsninger på udsatte steder. Elements regnjakken er med lynlås, vindfang med kna...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
EAN: 5706219286314
Varenr.: 7896179310816
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnjakke PU/PVC, olivengrøn, str. XS
261 kr
Til butik
Elka Outdoor regnjakke PU/PVC, olivengrøn, str. XS billede

Produktinformation

Robust regnjakke til udendørsliv i olivengrøn En olivengrøn regnjakke er din trofaste følgesvend, når vejret skifter, og du stadig vil være ude. Denne jakke er udviklet med fokus på både komfort og funktion, så du kan nyde hverdagen uanset om du bruger d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: olive
Størrelse: xs
EAN: 5706219286314
Varenr.: 910012245
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnjakke PU/PVC, olivengrøn, str. XS
261 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnjakke PU/PVC, olivengrøn, str. XS
261 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnjakke PU/PVC, olivengrøn, str. XS
261 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnjakke PU/PVC, olivengrøn, str. XS
261 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk190,92 kr190,92 krKøb
2Modekompagniet249 kr249 krKøb
3BilligVVS DK261 kr261 krKøb
4Greenline261 kr261 krKøb
5LavprisEl261 kr261 krKøb
6LavprisVVS261 kr261 krKøb
7LavprisVærktøj261 kr261 krKøb
8Sikkerhedsgiganten295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X

PriceData har fulgt prisen på ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X i 179 dage. Laveste pris i perioden er 185,83 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 190,92 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for ELKA Jakke 306600 - Oliven / XS | Regntøj | Elements | EN 343 3-1-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026190,92 kr70,08 kr (27%)
30. maj 2026261 kr70,08 kr (37%)
23. maj 2026190,92 kr70,08 kr (27%)
22. maj 2026261 kr70,08 kr (37%)
15. maj 2026190,92 kr70,08 kr (27%)
14. maj 2026261 kr70,08 kr (37%)
2. maj 2026190,92 kr70,08 kr (27%)
1. maj 2026261 kr70,08 kr (37%)
18. apr. 2026190,92 kr70,08 kr (27%)
17. apr. 2026261 kr70,08 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret