Gå til hovedindhold

ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219015709
Pris fra 237,45 krtil 353,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 116,3 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237.45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnjakke fiskeolie resistens 033800 orange Str. M
-33%237,45 kr
Før 353,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnjakke fiskeolie resistens 033800 orange Str. M billede

Produktinformation

Denne alsidige regnjakke er udviklet med henblik på at tilbyde optimal beskyttelse under hårde vejrforhold, hvilket gør den til et fremragende valg for både professionelle og personlige aktiviteter. Jakken er produceret i 100% polyester, et materiale valg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219015709
Varenr.: 403484
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Elka Regn Jakke Orange
349 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre
353,75 kr
Til butik
ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre billede

Produktinformation

ELKA Jakke 033800 ELKA Jakke 033800 er den perfekte allierede til udendørs aktiviteter i ustadigt vejr. Denne jakke er designet til at holde dig varm og tør, uanset om du befinder dig på land eller til søs. Denne jakke er udstyret med en praktisk hætte me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219015709
Varenr.: 47409175789905

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk237,45 kr237,45 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk349 kr349 krKøb
3Sikkerhedsgiganten353,75 kr353,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre

PriceData har fulgt prisen på ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre i 180 dage. Laveste pris i perioden er 221,5 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 353,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 237,45 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ELKA Jakke 033800 - Orange / M | Regntøj | EN 343 3-1-X | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026237,45 kr111,55 kr (32%)
30. maj 2026349 kr111,55 kr (47%)
23. maj 2026237,45 kr116,3 kr (33%)
22. maj 2026353,75 kr116,3 kr (49%)
15. maj 2026237,45 kr61,55 kr (21%)
14. maj 2026299 kr61,55 kr (26%)
2. maj 2026237,45 kr83,8 kr (26%)
1. maj 2026321,25 kr83,8 kr (35%)
18. apr. 2026237,45 kr61,55 kr (21%)
17. apr. 2026299 kr61,55 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret