Gå til hovedindhold

ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219258298
Pris fra 309,61 krtil 461,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 151,64 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309.61 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Softshelljakke vindtæt 117000 navy Str. S
-33%309,61 kr
Før 461,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Softshelljakke vindtæt 117000 navy Str. S billede

Produktinformation

Denne avancerede softshelljakke er nøje designet med henblik på at yde optimal beskyttelse mod vejrets udfordringer. Den er fremragende til brug under blæsende og våde forhold, hvilket gør den til et ideelt valg for entusiaster af friluftsliv. Jakken er k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Arbejdsjakker
EAN: 5706219258298
Varenr.: 404631
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Edge softshelljakke, Herre, Navy - 117000
-39%399 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E
Produktbillede

Produktinformation

Åndbarhed > 800 g/m²/24h Materiale SSP 320 ELKA INSULATION Komposition 100% polyester, 310g/m2 Ryglængde str. L 77 cm Industri Transport, Profil og Reklametøj, Service og Vedligehold Produktserie Elements Produkttype Jakke

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Farve: Navy
EAN: 5706219258298
Varenr.: 7895944528096
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker
461,25 kr
Til butik
ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker billede

Produktinformation

ELKA Edge Softshell Jakke 117000 ELKA Edge Softshell Jakke 117000 er den ultimative løsning til dig, der ønsker en alsidig og pålidelig jakke til udendørsaktiviteter. Denne jakke er designet til at imødekomme dine behov for beskyttelse mod vind og vand, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Jakker
EAN: 5706219258298
Varenr.: 47409259086161

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk309,61 kr309,61 krKøb
2Modekompagniet399 kr399 krKøb
3Sikkerhedsgiganten461,25 kr461,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker

PriceData har fulgt prisen på ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker i 154 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 461,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 309,61 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for ELKA Edge Softshell Jakke 117000 - Navy / S | Jakker | ELKA | Jakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026309,61 kr151,64 kr (33%)
30. maj 2026461,25 kr151,64 kr (49%)
23. maj 2026309,61 kr151,64 kr (33%)
22. maj 2026461,25 kr151,64 kr (49%)
15. maj 2026309,61 kr151,64 kr (33%)
14. maj 2026461,25 kr151,64 kr (49%)
2. maj 2026309,61 kr151,64 kr (33%)
1. maj 2026461,25 kr151,64 kr (49%)
18. apr. 2026309,61 kr151,64 kr (33%)
17. apr. 2026461,25 kr151,64 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret