Gå til hovedindhold

ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219147790
Pris fra 318,2 krtil 361,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 43,05 kr (12% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis taljebukser 022400R gul Str. XS
-12%318,2 kr
Før 361,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis taljebukser 022400R gul Str. XS billede

Produktinformation

Disse avancerede regnbukser er nøje udviklet til at tilbyde enestående beskyttelse mod de elementer, der kan møde dig i dårligt vejr, såsom regn og blæst. Buksernes design fokuserer på at sikre brugerens komfort og sikkerhed under alle forhold. De er skab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219147790
Varenr.: 403121
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1
361,25 kr
Til butik
ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1 billede

Produktinformation

ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R er den ultimative beklædningsgenstand til arbejdere, der ønsker komfort og sikkerhed. Disse taljebukser er designet med RWS refleksstriber, der øger synligheden og sikrer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219147790
Varenr.: 47409148428625

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk318,2 kr318,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten361,25 kr361,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1

PriceData har fulgt prisen på ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 318,2 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 401,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 318,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for ELKA Dry Zone Visible Taljebukser 022400R - Fl. gul / XS | Regntøj | ELKA | EN-343-3/1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026318,2 kr43,05 kr (12%)
30. maj 2026361,25 kr43,05 kr (14%)
23. maj 2026318,2 kr43,05 kr (12%)
22. maj 2026361,25 kr43,05 kr (14%)
15. maj 2026318,2 kr43,05 kr (12%)
14. maj 2026361,25 kr43,05 kr (14%)
2. maj 2026318,2 kr83,05 kr (21%)
1. maj 2026401,25 kr83,05 kr (26%)
18. apr. 2026318,2 kr83,05 kr (21%)
17. apr. 2026401,25 kr83,05 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret