Gå til hovedindhold

ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219122704
Pris fra 411,13 krtil 612,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 201,37 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411.13 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnsæt jakke/taljebukser PU 0163124 oliven Str. L
-33%411,13 kr
Før 612,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnsæt jakke/taljebukser PU 0163124 oliven Str. L billede

Produktinformation

Dette innovative regnsæt er konstrueret af højteknologisk Dry Zone PU-materiale, der er udviklet med henblik på at yde den bedste modstandsdygtighed over for regn og fugtighed. Sættet, som består af både en jakke og matchende bukser, er designet til at gi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219122704
Varenr.: 403043
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1
612,5 kr
Til butik
ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 billede

Produktinformation

ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 er den perfekte påklædning til dig, der ønsker stil, komfort og holdbarhed. Jakken og bukserne er fremstillet af høj kvalitets PU-materiale, der effektivt holder d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219122704
Varenr.: 47409144824145

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk411,13 kr411,13 krKøb
2Sikkerhedsgiganten612,5 kr612,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1

PriceData har fulgt prisen på ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 400,17 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 612,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 505 kr.

Den nuværende pris på 411,13 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ELKA Dry Zone PU Jakke og Taljebukser 0163124 - Oliven / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026411,13 kr201,37 kr (33%)
30. maj 2026612,5 kr201,37 kr (49%)
23. maj 2026411,13 kr201,37 kr (33%)
22. maj 2026612,5 kr201,37 kr (49%)
15. maj 2026411,13 kr201,37 kr (33%)
14. maj 2026612,5 kr201,37 kr (49%)
2. maj 2026411,13 kr201,37 kr (33%)
1. maj 2026612,5 kr201,37 kr (49%)
18. apr. 2026411,13 kr201,37 kr (33%)
17. apr. 2026612,5 kr201,37 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret