Gå til hovedindhold

ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1

ElkaFrakker og jakkerEAN: 5706219129185
Pris fra 271,5 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127,5 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnjakke PU 026300 navy Str. L
-28%271,5 kr
Før 378,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnjakke PU 026300 navy Str. L billede

Produktinformation

Denne avancerede regnjakke er designet til at tilbyde optimal beskyttelse og komfort i vådt vejr, hvilket gør den til en uundværlig del af din garderobe når vejret slår om. Jakken er konstrueret af højkvalitets polyester, der er forstærket med en PU-belæg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219129185
Varenr.: 403232
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1
378,75 kr
Til butik
ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 billede

Produktinformation

ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 ELKA Dry Zone PU Jakken 026300 er den perfekte jakke til dig, der ønsker beskyttelse mod regn og vind uden at gå på kompromis med komfort og stil. Med sin moderne og funktionelle design vil denne jakke være dit go-to valg til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219129185
Varenr.: 47409161666897
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Regnjakke DryZone 026300 marine L
380 kr
Til butik
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Dry Zone PU regnjakke, Herre/Dame, Marine - 026300
-33%399 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk271,5 kr271,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten378,75 kr378,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK380 kr419 krKøb
4Modekompagniet399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1

PriceData har fulgt prisen på ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 271,5 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 271,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for ELKA Dry Zone PU Jakke 026300 - Navy / L | Regntøj | DryZone | EN-343-3/1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026271,5 kr107,25 kr (28%)
30. maj 2026378,75 kr107,25 kr (40%)
23. maj 2026271,5 kr106,5 kr (28%)
22. maj 2026378 kr106,5 kr (39%)
15. maj 2026271,5 kr106,5 kr (28%)
14. maj 2026378 kr106,5 kr (39%)
2. maj 2026271,5 kr149,5 kr (36%)
1. maj 2026421 kr149,5 kr (55%)
18. apr. 2026271,5 kr126,5 kr (32%)
17. apr. 2026398 kr126,5 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret