Gå til hovedindhold

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml

Pris fra 189 krtil 312 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream 384 g
189 kr
Til butik
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream 384 g billede

Produktinformation

En skøn bodylotion med en let duft af hvid te og vild rose.Denne creme er beriget med en kombination af shea butter, antioxidanter og hvid te, der tilfører fugt til huden. Du efterlades med silkeblød og velplejet hud samt en skøn, diskret duft. Anvendelse:Påfør cremen på ren og tør hud efter badet. Genpåfør efter behov.

Produktspecifikationer

Kategori: Kropspleje
Størrelse: 384.00g
Artikel nr.: 085805228484
EAN: 0085805228484
Varenr.: 085805228484
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream 384g
-20%202 kr
Før 253 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream 400 ml
-28%230,81 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream 400 ml billede

Produktinformation

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream er en fantastisk bodylotion med en lækker og let konsistens, der med sine rige ingredienser af sheasmør, antioxidanter og hvid te ekstrakt, blødgør og fugter huden i dybden, samt får tør hud i balance igen. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 0085805228484
Varenr.: 84945
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Body Cream - 400 ml
312 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK189 kr218 krKøb
2Cocopanda DK202 kr202 krKøb
3NiceHair.dk230,81 kr230,81 krKøb
4NordicFeel DK312 kr312 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml

PriceData har fulgt prisen på Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 112,3 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 24% over normalprisen. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Duo EdT 30ml, Body Cream 400ml - 430 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026189 kr19,9 kr (12%)
20. apr. 2026169,1 kr2,8 kr (2%)
17. apr. 2026166,3 kr1,34 kr (1%)
13. apr. 2026164,96 kr24,04 kr (13%)
9. apr. 2026189 kr24,04 kr (15%)
8. apr. 2026164,96 kr24,04 kr (13%)
4. apr. 2026189 kr27,75 kr (17%)
3. apr. 2026161,25 kr27,75 kr (15%)
1. apr. 2026189 kr29,02 kr (18%)
31. mar. 2026159,98 kr29,02 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret