Gå til hovedindhold

Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml

Elizabeth ArdenSolcremeEAN: 0085805105136
Pris fra 149 krtil 282 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138,95 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml
149 kr
Til butik
Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml billede

Produktinformation

Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml Elizabeth Arden Eight Hour Sun Defence Face SPF 50 - Vi elsker alle sommeren. Solen, sandet og stranden. Men det tærre alt sammen på din huds udseende og fornemm

Produktspecifikationer

Kategori: Solcreme/Beskyttelse
EAN: 0085805105136
Varenr.: 085805105136
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Sun Defense for Face SPF50 (50 mI)
-29%200 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Sun Defense for Face SPF50 (50 mI) billede

Produktinformation

Denne superlette, oliefri lotion beskytter huden mod solens stråler og tilfører samtidig huden fugt i op til 8 timer. Indeholder solfaktor 50, der beskytter huden mod de skadelige UV-A-/UV-B-stråler, der kan medføre solskoldning, overfladiske hudcelleskader og tegn på for tidlig ældning.

Produktspecifikationer

Kategori: Solbeskyttelse til ansigt
Vægt: 76g
Artikel nr.: 31003855002
EAN: 0085805105136
Varenr.: B010250
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden Eight Hour Sun Defence Face SPF 50 - 50 ml
-25%210 kr
Før 280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden Eight Hour Sun Defence Face SPF 50 - 50 ml billede

Produktinformation

Elizabeth Arden Eight Hour Sun Defence Face SPF 50 - Vi elsker alle sommeren. Solen, sandet og stranden. Men det tærre alt sammen på din huds udseende og fornemmelse. Du har brug for ekstra beskyttelse - specielt på dette tidspunkt af året. Nu kan du få f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sunscreen
EAN: 0085805105136
Varenr.: 84936
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Sun Defense For Face SPF 50 50 ml
249 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Sun Defense for Face SPF 50 - 50 ml
282 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2Bangerhead DK200 kr200 krKøb
3NiceHair.dk210 kr210 krKøb
4Beautycos DK249 kr278 krKøb
5NordicFeel DK282 kr282 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml

PriceData har fulgt prisen på Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml i 167 dage. Laveste pris i perioden er 129,1 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Elizabeth arden new york eight hour cream sun defense for face SPF 50 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr77 kr (34%)
17. maj 2026226 kr77 kr (52%)
8. maj 2026149 kr10 kr (7%)
25. apr. 2026139 kr10 kr (7%)
16. apr. 2026149 kr53,03 kr (26%)
15. apr. 2026202,03 kr53,03 kr (36%)
14. apr. 2026149 kr10,05 kr (7%)
20. mar. 2026138,95 kr
17. feb. 2026139 kr9,9 kr (8%)
6. feb. 2026129,1 kr9,85 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret