Gå til hovedindhold

Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt)

Pris fra 60 krtil 139,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79,95 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt)
60 kr
Til butik
Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt) billede

Produktinformation

Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml Elizabeth Arden Green Tea Mega Sizes Body Lotion er en fantastisk og dybdegående body lotion, der efterlader din hud velplejet og med en silkeblød fornemmelse, man næsten ikke kan fjerne hænderne fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: OUTLET
EAN: 0085805071370
Varenr.: 085805071370-OUTLET
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden Green Tea Body Lotion 500 ml (woman)
73 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden Green Tea Mega Sizes Body Lotion 500 ml
-56%79 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden Green Tea Mega Sizes Body Lotion 500 ml billede

Produktinformation

Elizabeth Arden Green Tea Mega Sizes Body Lotion er en fantastisk og dybdegående body lotion, der efterlader din hud velplejet og med en silkeblød fornemmelse, man næsten ikke kan fjerne hænderne fra. Derudover er den beriget med de samme skønne noter som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 0085805071370
Varenr.: 84957
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden Green Tea Refreshing body lotion 500 ml
79 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Elizabeth Arden Green Tea Refreshing Body Lotion 500ml
-11%88 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden - Green Tea Bodylotion - 500 ml
-40%99 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden Green Tea Mega Size Body Lotion 500 ml
-20%133 kr
Før 167 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden - Green Tea Bodylotion 500 Ml.
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix60 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
3NiceHair.dk79 kr79 krKøb
4Proshop.dk79 kr79 krKøb
5Teknikproffset DK88 kr147 krKøb
6BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
7Cocopanda DK133 kr133 krKøb
8Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt)

PriceData har fulgt prisen på Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt) i 114 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Elizabeth arden green tea refreshing body lotion 500ml (pumpe defekt) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202660 kr13 kr (18%)
17. maj 202673 kr13 kr (22%)
3. maj 202660 kr13 kr (18%)
2. maj 202673 kr4 kr (5%)
1. maj 202677 kr17 kr (28%)
16. apr. 202660 kr12 kr (17%)
15. apr. 202672 kr12 kr (20%)
9. mar. 202660 kr19 kr (24%)
8. mar. 202679 kr19 kr (32%)
26. feb. 202660 kr14 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret