Gå til hovedindhold

Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum

Elizabeth ArdenLæbestiftEAN: 0085805070434
Pris fra 129 krtil 252 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden - Eight Hour Lip Protectant Stick Plum SPF15
-43%129 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden - Eight Hour Lip Protectant Stick Plum SPF15 billede

Produktinformation

Elizabeth Arden Skin & MakeUp Eight Hour Lip Protectant Stick Plum

Produktspecifikationer

Kategori: Læbepomade & Pleje
EAN: 0085805070434
Varenr.: 085805070434
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick - 04 Plum - Plum 04 - 3,7 g - Plum 04
-25%172,5 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick - 04 Plum - Plum 04 - 3,7 g - Plum 04 billede

Produktinformation

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick - Plum 04 er en plejende læbebalsam med en diskret farve. Denne læbepomade virker utroligt plejende på læberne, og er fantastisk at berolige tørre og sprukne læber. Den er beriget med vitamin E, som er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 0085805070434
Varenr.: 84932
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elizabeth Arden Eight Hour Lip Protectant Stick
181 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden - Eight Hour Læbepomade - Plum
229,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick Sheer Tint Sunscreen SPF15 Plum - 3 g
240 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum
252 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk129 kr129 krKøb
2NiceHair.dk172,5 kr172,5 krKøb
3Proshop DK181 kr220 krKøb
4Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
5NordicFeel DK240 kr240 krKøb
6Teknikproffset DK252 kr301 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum

PriceData har fulgt prisen på Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum i 172 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 54% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Elizabeth Arden E.Arden Eight Hour Cream Sheer Tint Lip Protect. Stick SPF15 3.7 gr #04 Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026129 kr16,5 kr (15%)
21. maj 2026112,5 kr16,5 kr (13%)
20. maj 2026129 kr16,5 kr (15%)
14. maj 2026112,5 kr29,5 kr (36%)
8. maj 202683 kr1 kr (1%)
6. maj 202684 kr1 kr (1%)
4. maj 202685 kr2 kr (2%)
3. maj 202683 kr5 kr (6%)
2. maj 202688 kr5 kr (6%)
27. apr. 202683 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret