Gå til hovedindhold

Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs)

Pris fra 583 krtil 935 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 352 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 583 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elizabeth ArdenCeramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides 60 st
-15%583 kr
Før 687 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth ArdenCeramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides 60 st billede

Produktinformation

Ceramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides er koncentrerede, engangsdoserede serumkapsler, der giver målrettet fugt og synligt fyldigere hud.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Artikel nr.: 31001258051
EAN: 0085805581428
Varenr.: 3336829
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs)
-29%660 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs) billede

Produktinformation

Vores NYE Hyaluronic Acid + Peptides Ceramide Capsules giver målrettet fugt og synlige fordele. De anvender Size-Shifting Hyaluronic Acid Technology, med krympede HA-mikrosfærer (500x mindre end traditionel HA), som trænger dybt ind i flere hudlag-4 gange dybere end traditionel hyaluronsyre-og derefter udvider sig for at fylde og give volumen indefra. Peptider booster den naturlige kollagen- og lipidsyntese for at forbedre fastheden, mens phytoceramider nærer og styrker hudens fugtbarriere og indkapsler fugt for langvarig glathed. Klinisk bevist at øge hudens naturlige HA-niveauer med 109%¹. Disse kapsler virker som en filler i en kapsel, giver øjeblikkelig fylde til huden med 39%² og synligt forbedret fasthed. Fylder huden på kun 10 minutter². 100% viser øjeblikkeligt fyldigere hud². Med indkapsling, der beskytter styrken og sikrer friskhed, samt et perfekt bærbart design til rejser eller hudpleje på farten, leverer denne formel kraftfulde og langvarige resultater. Velegnet til alle hudtyper. ¹Baseret på in-vitro test af aktiv ingrediens efter 48 timer. ²Baseret på en klinisk undersøgelse af 33 deltagere umiddelbart efter brug.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
0
Artikel nr.: 31001258051
EAN: 0085805581428
Varenr.: B098756
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides 28 ml
-25%701,25 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides 28 ml billede

Produktinformation

Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides giver målrettet fugt og synligt hudopfyldende effekt. Med Size-Shifting Hyaluronic Acid Technology anvender de mikrosfærer af hyaluronsyre, der er 500 gange mindre end traditionel HA, hvilket mu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 0085805581428
Varenr.: 119352
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides 28 ml
929 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic Acid + Peptides 60 p
935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK583 kr583 krKøb
2Bangerhead DK660 kr660 krKøb
3NiceHair.dk701,25 kr701,25 krKøb
4NordicFeel DK929 kr929 krKøb
5Lyko DK935 kr935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs)

PriceData har fulgt prisen på Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 583 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 748 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 677 kr.

Den nuværende pris på 583 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Elizabeth Arden Ceramide Capsules Hyaluronic acid + peptides (60 pcs) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026583 kr165 kr (22%)
17. maj 2026748 kr39 kr (6%)
16. maj 2026709 kr39 kr (5%)
15. maj 2026748 kr39 kr (6%)
14. maj 2026709 kr22 kr (3%)
12. maj 2026687 kr88 kr (15%)
25. mar. 2026599 kr102,25 kr (15%)
24. mar. 2026701,25 kr4,25 kr (1%)
23. mar. 2026697 kr2 kr (0%)
22. mar. 2026695 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret