Gå til hovedindhold

Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman)

Elie SaabParfume og eau de cologneEAN: 7640233340110
Pris fra 335 krtil 820 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 485 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 27. maj

Sammenlign priser på Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman)
335 kr
Til butik
Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 7640233340110
EAN: 7640233340110
Varenr.: 7977068
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elie Saab Le Parfum In White 50 ml
335 kr
Til butik
Elie Saab Le Parfum In White 50 ml billede

Produktinformation

Elie Saab - Le Parfum In White 50 ml Le Parfum In White af Elie Saab er den seneste version af den originale Le Parfum fra 2011. Le Parfum in White er en chik smuk, og moderne duft med en blomstret, let frugtagtig og chypre karakter. Duftnoter, røde frugter, appelsinblomst, soltørret jasmin, patchouli, hvid moskus og hvid rav.

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 7640233340110
EAN: 7640233340110
Varenr.: 3170989
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elie Saab Le Parfum In White Eau De Parfum 50ml
-40%393 kr
Før 656 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elie Saab Le Parfum In White Eau De Parfum 50ml billede

Produktinformation

Et uimodståeligt supplement til den ikoniske Le Parfum-serie. Med appelsinblomst i duftnuancerne af topnoter, jasmin i hjertenoterne og bundnoter af amber og musk får den en ren og pudret finish. En sensuel, frisk og feminin duft til den moderne kvinde! Din nye favorit?

Produktspecifikationer

Mærke: Elie Saab
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 51453
EAN: 7640233340110
Varenr.: 3274304
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Elie Saab Le Parfum In White Edp Spray 50 ml
430 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Elie Saab Le Parfum In White Eau de Parfum - 50 ml
585 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elie Saab Le Parfum In White EdP (50 ml)
-26%610 kr
Før 820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Elie Saab In White EdP 50 ml
820 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK335 kr374 krKøb
2Proshop DK335 kr374 krKøb
3Cocopanda DK393 kr393 krKøb
4Teknikproffset DK430 kr479 krKøb
5NordicFeel DK585 kr585 krKøb
6Bangerhead DK610 kr610 krKøb
7Lyko DK820 kr820 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman)

PriceData har fulgt prisen på Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Elie Saab Le Parfum in White Eau De Parfum 50 ml (woman) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026335 kr1 kr (0%)
31. maj 2026336 kr3 kr (1%)
29. maj 2026339 kr7 kr (2%)
27. maj 2026332 kr2 kr (1%)
21. maj 2026334 kr11 kr (3%)
20. maj 2026345 kr11 kr (3%)
18. maj 2026334 kr11 kr (3%)
17. maj 2026345 kr4 kr (1%)
15. maj 2026341 kr4 kr (1%)
13. maj 2026345 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret