Gå til hovedindhold

EICO Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk

EICOKogepladerEAN: 8020283054530
Pris fra 7.695 krtil 18.499 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10.804 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7695 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk
7.695 kr
Til butik
Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elica
Kategori: Kogeplade med integreret emhætte
Farve: 1
Artikel nr.: 5007
EAN: 8020283054530
Varenr.: 9267106
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Eico 5007 NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med indbygget emhætte
18.499 kr
Til butik
Eico 5007 NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med indbygget emhætte billede

Produktinformation

Eico 5007 NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med indbygget emhætte Eico induktionskogeplade med indbygget emhætte 5007 NikolaTesla Prime S BL/A/83 Kogeplade med integreret emhætte. Med intern motor - Lige kant, sort glas - 830 mm - A - For aftræk Produkt (BxDxH): 830 x 515 x 250 mm Betjeningspanel: Touch control Slidertouch control effekttrin med light guide og talindikation Luftstrøm min-max: 225 - 405 m3/t Lufts...

Produktspecifikationer

Mærke: EICO
Kategori: Kogeplade induktion
Vægt: 31g
Artikel nr.: 6800007470
EAN: 8020283054530
Varenr.: 9243682

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.695 kr7.695 krKøb
2Homeshop DK18.499 kr18.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk

PriceData har fulgt prisen på Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 7.695 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 14.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.575 kr.

Den nuværende pris på 7.695 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Elica NikolaTesla Prime S BL/A/83 Induktionskogeplade med integreret emhætte - Model til aftræk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20267.695 kr1.303 kr (14%)
28. apr. 20268.998 kr1.000 kr (10%)
27. apr. 20269.998 kr1.000 kr (11%)
25. apr. 20268.998 kr1.000 kr (10%)
23. apr. 20269.998 kr1.000 kr (11%)
21. apr. 20268.998 kr1.000 kr (10%)
20. apr. 20269.998 kr1.000 kr (11%)
19. apr. 20268.998 kr1.000 kr (10%)
18. apr. 20269.998 kr1.000 kr (11%)
17. apr. 20268.998 kr1.000 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret