Gå til hovedindhold

Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g

ElgatoTastaturerEAN: 0840440498803
Pris fra 1.145 krtil 1.397 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.126 kr 28. maj

Sammenlign priser på Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1145 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elgato Stream Deck Module Tastatur Kablet
1.145 kr
Til butik
Elgato Stream Deck Module Tastatur Kablet billede

Produktinformation

Elgato Stream Deck Module - Tastatur - USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 10GBT9901
EAN: 0840440498803
Varenr.: 1003473061
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g
1.258 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elgato Stream Deck Module - Tastatur - Sort
1.397 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.145 kr1.145 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.258 kr1.258 krKøb
3Proshop DK1.397 kr1.397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g

PriceData har fulgt prisen på Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.126 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.415 kr.

Den nuværende pris på 1.145 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Elgato Stream Deck, Sort, 15 strammere, 107 mm, 20 mm, 70 mm, 115 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.145 kr18 kr (2%)
29. maj 20261.127 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.126 kr18 kr (2%)
23. maj 20261.144 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.147 kr68 kr (6%)
21. maj 20261.215 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.212 kr3 kr (0%)
18. maj 20261.209 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.212 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.215 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret