Gå til hovedindhold

Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure

MedisanaTelefonledningerEAN: 4015588851537
Pris fra 202 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 7. maj

Sammenlign priser på Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MEDISANA Elektriskt manicure/pedicure apparat MP 815
202 kr
Til butik
MEDISANA Elektriskt manicure/pedicure apparat MP 815 billede

Produktinformation

MEDISANA MP 815 - Elektriskt manicure/pedicure apparat

Produktspecifikationer

Mærke: MEDISANA
Artikel nr.: 85153
EAN: 4015588851537
Varenr.: 993132421
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MEDISANA Manicure/Pedicure device
208 kr
Til butik
MEDISANA Manicure/Pedicure device billede

Produktinformation

Smukke hænder og fødder er vigtige i hver sæson og altid en ægte blikfang. MP 815 hånd- og fodplejeapparat lover pålidelig pleje: enheden er udstyret med i alt syv tilbehør i høj kvalitet til individuelle plejebehov. Den integrerede venstre og højre rotation samt de to forskellige hastighedsniveauer gør applikationen enkel og ukompliceret. På denne måde kan både professionelle og uerfarne brugere ubesværet pleje deres negle og opnå et perfekt skønhedsresultat!

Produktspecifikationer

Mærke: MEDISANA
Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: 85153
EAN: 4015588851537
Varenr.: 2879304
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Medisana MP 815 Manicure/pedicure set with 7 tips
225 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure
-13%269 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure
-12%289 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Manicure & pedicure sæt MP 815
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK202 kr202 krKøb
2Proshop DK208 kr247 krKøb
3CS MEGASTORE DK225 kr264 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Vivas DK289 kr368 krKøb
6Estore DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure i 183 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Elektrisk neglefil Medisana MP 815 - manicure og pedicure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026202 kr16 kr (9%)
27. maj 2026186 kr5 kr (3%)
7. maj 2026181 kr70 kr (28%)
21. apr. 2026251 kr14 kr (6%)
20. apr. 2026237 kr25 kr (12%)
19. apr. 2026212 kr39 kr (16%)
18. apr. 2026251 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026252 kr9 kr (3%)
16. apr. 2026261 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026265 kr14 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret