Gå til hovedindhold

EA Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier

EAVideospilsoftwareEAN: 5030937125380
Pris fra 331 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 268 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 7. maj

Sammenlign priser på Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 331 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier
331 kr
Til butik
Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier billede

Produktspecifikationer

Kategori: Playstation 5
Farve: 2
Artikel nr.: 5030937125380
EAN: 5030937125380
Varenr.: 24499833
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sports F1 25 (PS5)
435 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ea Sports F1 25 - PS5
449,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
F1 25 - Sony PlayStation 5 - Racing
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK331 kr370 krKøb
2Teknikproffset DK435 kr484 krKøb
3Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb
4Proshop DK599 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier

PriceData har fulgt prisen på Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier i 185 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 331 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 33% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Electronic Arts F1 25 (PS5), PlayStation 5, Multiplayer-tilstand, RP (Rating Pending), Fysiske medier de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026331 kr1 kr (0%)
18. maj 2026332 kr127,95 kr (28%)
17. maj 2026459,95 kr127,95 kr (39%)
16. maj 2026332 kr127,95 kr (28%)
14. maj 2026459,95 kr16,05 kr (3%)
13. maj 2026476 kr196,05 kr (70%)
12. maj 2026279,95 kr10,95 kr (4%)
9. maj 2026269 kr21 kr (8%)
7. maj 2026248 kr21 kr (8%)
3. maj 2026269 kr32 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret