Gå til hovedindhold

LC Power Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort

LC PowerLagringsdrev – tilbehørEAN: 4260070125980
Pris fra 186 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 16. maj

Sammenlign priser på Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 2) SATA 6Gb/s
186 kr
Til butik
LC Power Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 2) SATA 6Gb/s billede

Produktinformation

LC Power LC-35U3-Becrux-C1 - Lagringspakning - 3.5" - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 2) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC-35U3-Becrux-C1
EAN: 4260070125980
Varenr.: 992984735
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power LC-35U3-Becrux-C1 - lagringspakning - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 2)
189 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort
-15%219 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort billede

Produktinformation

LC Power LC-35U3-Becrux-C1 - Lagringspakning - 3.5" - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 2) - sortGenereltEnhedstype: Lagringspakning - eksternFarve: SortHarddiskens formfaktorkompatibilitet: 3.5"Host Bus: USB 3.1 (Gen 2)Produktmateriale: AluminiumController for lagringDataoverførselshastighed: 6 Gbit/sInterface: SATA 6Gb/sMaks. antal lagerenheder: 1Understøttede enheder: HarddiskEkspansion / KonnektivitetBåse: 1 x intern - 3.5"Interface: 1 x SATA 6Gb/s (intern)Tilslutninger: 1 x USB 3.1 (Gen 2) - 24 pin USB-CDiverseEgenskaber: Kontakt for tænd/sluk, S.M.A.R.T. supportMedfølgende ledninger: 1 x USB-C 3.1 kabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: Plug and PlayRoHSUASP (USB Attached SCSI Protocol)Udstyr inkluderet: StativEffektStrømkilde: Inkluderet AC-adapterProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Windows 10Apple macOS 10.12.1Linux 4.4 eller nyereMål og vægtBredde: 3.2 cmDybde: 17.5 cmHøjde: 12 cmVægt: 729 g...

Produktspecifikationer

Mærke: LC-Power
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.67g
EAN: 4260070125980
Varenr.: 1811118
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort
-14%239 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LC Power Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 2) SATA 6Gb/s
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK186 kr186 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr308 krKøb
5Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort

PriceData har fulgt prisen på Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Eksternt harddiskkabinett 3,5" - LC-Power USB 3.1 Gen 2, SATA 6 Gb/s - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026186 kr4 kr (2%)
27. maj 2026182 kr3 kr (2%)
26. maj 2026185 kr3 kr (2%)
23. maj 2026182 kr3 kr (2%)
22. maj 2026185 kr23 kr (14%)
16. maj 2026162 kr25 kr (13%)
27. mar. 2026187 kr8 kr (4%)
25. mar. 2026195 kr8 kr (4%)
22. mar. 2026187 kr10 kr (5%)
20. mar. 2026197 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret