Gå til hovedindhold

Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid

SeagateVideospilkonsol – tilbehørEAN: 8719706044356
Pris fra 866 krtil 1.429 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 563 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 804 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 866 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid
866 kr
Til butik
Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 3
Artikel nr.: STLV2000201
EAN: 8719706044356
Varenr.: 10432472
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seagate Game Drive for PlayStation Harddisk 2TB USB 3.2 Gen 1
867 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern harddisk Seagate Game Drive til PlayStation 2 TB USB 3.2 Gen 1 (hvid)
-24%999 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ekstern harddisk Seagate Game Drive til PlayStation 2 TB USB 3.2 Gen 1 (hvid) billede

Produktinformation

Seagate Game Drive for PlayStation - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvidGenereltBredde: 8 cmDybde: 12.25 cmEgenskaber: Blå LED-belysningEnhedstype: Harddisk - ekstern (bærbar)Grænseflade: USB 3.2 Gen 1Højde: 1.45 cmKapacitet: 2 TBVægt: 167 gEkspansion og forbindelseInterface: 1 x USB 3.2 Gen 1EffektStrømkilde: USB busProgrammer & SystemkravOS nødvendig: PlayStation 4 systemsoftwareversion 4.5 eller senere, PlayStation 5 system software version 21.01-03 eller senereDiverseFås i farverne: HvidLokalisering: EMEAMedfølgende ledninger: 1 x USB 3.0 kabel - ekstern - 46 cmMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 10.6 cmDybde ved forsendelse: 14.9 cmHøjde ved forsendelse: 3.75 cmVægt ved forsendelse: 253 gProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Spil tilbehør
Vægt: 0.5g
EAN: 8719706044356
Varenr.: 1809067
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern harddisk Seagate Game Drive til PlayStation 2 TB USB 3.2 Gen 1 (hvid)
-23%1.019 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seagate Game Drive for PlayStation Harddisk 2TB USB 3.2 Gen 1
1.119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Seagate Game Drive för PlayStation 4/5, 2TB
1.186 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Seagate Game Drive for Play Station 2TB Ekstern SSD - GEEKD.dk
1.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK866 kr905 krKøb
2CompuMail DK867 kr867 krKøb
3Boligcenter DK999 kr999 krKøb
4Vivas DK1.019 kr1.088 krKøb
5Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
6Teknikproffset DK1.186 kr1.235 krKøb
7Geekd1.429 kr1.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid

PriceData har fulgt prisen på Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid i 142 dage. Laveste pris i perioden er 768 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 891 kr.

Den nuværende pris på 866 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Seagate Game Drive for PlayStation 4 - Harddisk - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 1 - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026866 kr1 kr (0%)
28. maj 2026867 kr1 kr (0%)
24. maj 2026866 kr17 kr (2%)
22. maj 2026883 kr45 kr (5%)
5. maj 2026838 kr276 kr (25%)
4. maj 20261.114 kr90 kr (9%)
2. maj 20261.024 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.023 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.024 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.033 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret