Gå til hovedindhold

2direct Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap

2directEAN: 4052792038293
Pris fra 83 krtil 660 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 577 kr (87% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Lagringskontrol
83 kr
Til butik
LogiLink Lagringskontrol billede

Produktinformation

LogiLink - Lagringskontrol - 2.5" - SATA 6Gb/s - USB 3.0

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: AU0037
EAN: 4052792038293
Varenr.: 990786540
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap
129 kr
Til butik
Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap billede

Produktinformation

USB 3.0 til SATA-adapter til tilslutning af SATA-harddiske, cd-drev etc. til USB 3.0-porte. Med overførselshastigheder på op til 5 Gb/s og er bagudkompatibel med USB 2.0 og USB 1.1. Tekniske detaljer: Forbindelse 1: USB 3.0-A Forbindelse 2: 2,5" SATA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Elektronik H
EAN: 4052792038293
Varenr.: 15844847845711
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB 3.0 to 2.5" SATA adapter with protective case
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK83 kr83 krKøb
2EL-GROSSISTEN129 kr129 krKøb
3INphone.dk660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap

PriceData har fulgt prisen på Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap i 89 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 87% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Ekstern 2,5" HDD/SSD kabinet - USB 3.0 / SATA, Easy-swap de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202683 kr46 kr (36%)
7. maj 2026129 kr531 kr (80%)
6. maj 2026660 kr531 kr (412%)
1. maj 2026129 kr46 kr (55%)
5. mar. 202683 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret