Gå til hovedindhold

EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -...

Pris fra 1.070 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (16% besparelse)

Sammenlign priser på EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -... og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1070 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent
1.070 kr
Til butik
EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² CPU-vandblokering til flydende kølesystem 1-pack Sort Transparent billede

Produktinformation

EkWaterBlocks EK-Quantum Velocity² - CPU-vandblokering til flydende kølesystem - (for: LGA1700) - nikkelbelagt elektrolytisk kobber

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109857663
EAN: 3831109857663
Varenr.: 999781578
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.176 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandblok EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 - C
1.249 kr
Til butik
CPU vandblok EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 - C billede

Produktinformation

Fordele ved CPU vandkølingEK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 - C er til entusiaster, der ønsker stilren og effektiv vandkøling til CPU. Den gennemsigtige top giver et flot kig til gennemstrømningen, mens den sorte sideplade med diskret Velocity2-logo tilfører et minimalistisk, premium udtryk i dit kabinet. Perfekt til builds, hvor præcision, stabil drift og et rent look er i fokus.Design til krævende buildsBlokken har to gevindporte til ind- og udløb og et internt flowdesign, der fordeler væsken jævnt over kontaktfladen. Det gør den velegnet til brugere, der vil optimere deres custom loop og samtidig fremhæve hardwaren visuelt. Med sit kompakte, rektangulære layout passer den pænt ind i moderne setups.Produkttype: CPU vandblok til custom vandkølingSerie: EK-Quantum Velocity2Top: Klar/gennemsigtigSideplade: Sort med logoTilslutning: To gevindporte (ind/ud)...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.59g
EAN: 3831109857663
Varenr.: 1975835
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks EK-Quantum Velocity² D-RGB - 1700 Nickel + Plexi
1.259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandblok EK Water Blocks EK-Quantum Velocity2 - C
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -... koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -... koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.070 kr1.070 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.176 kr1.176 krKøb
3Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
4Proshop DK1.259 kr1.259 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -...

PriceData har fulgt prisen på EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -... i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.070 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 3.264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.002 kr.

Den nuværende pris på 1.070 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -.... Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for EK Water Blocks Quantum Velocity2 D-RGB, Vandblok, Nikkel, Sort, Transparent, LGA 1700, 1/4, - Exact Mount universal CPU mounting mechanism - EK-Velocity² Backplate - 2.5mm Allen(HEX) key -... de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. jan. 20261.070 kr2.194 kr (67%)
9. jan. 20263.264 kr4 kr (0%)
31. dec. 20253.260 kr4 kr (0%)
30. dec. 20253.264 kr1.568 kr (92%)
28. dec. 20251.696 kr788 kr (32%)
27. dec. 20252.484 kr788 kr (46%)
23. dec. 20251.696 kr154 kr (10%)
22. dec. 20251.542 kr140 kr (10%)
21. dec. 20251.402 kr127 kr (10%)
20. dec. 20251.275 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret