Gå til hovedindhold

EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk

Pris fra 478 krtil 639 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 475 kr 27. mar.

Sammenlign priser på EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 478 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk
478 kr
Til butik
EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk billede

Produktinformation

EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16. Produkttype: Torque wrench end fitting, Produktfarve: Sølv, Hex nøglestørrelser (imperial): 1/4". Oprindelsesland: Slovenien

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109824580
EAN: 3831109824580
Varenr.: 996462791
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 - Satin Titanium
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EK Water Blocks EK-Quantum Torque - 6-pack HDC 16 momentnøgle-ende, 1/4" - Sølv
619 kr
Til butik
EK Water Blocks EK-Quantum Torque - 6-pack HDC 16 momentnøgle-ende, 1/4" - Sølv billede

Produktinformation

Præcise fittings til vandkøling af pcEK-Quantum Torque 6-pack HDC 16 er et sæt af sølvfarvede endestykker til brug med momentnøgle i dit vandkølings-setup. Med 1/4" sekskanttilpasning kan du arbejde sikkert og ensartet, når dine computer køling-forbindelser skal spændes korrekt. Sættet er ideelt til entusiaster, der ønsker et rent look og pålidelige samlinger.Til den kræsne byggerPakken indeholder i alt 6 stk., så du har flere endestykker klar til både opbygning og udvidelse af loopet. Den neutrale sølvfarve passer diskret ind i de fleste builds.Produkttype: Momentnøgle-endeSekskantstørrelse (tommestandard): 1/4"Antal pr. pakke: 6 stk.Farve: SølvOprindelsesland: SlovenienAdvarselspiktogrammer: GHS05, GHS09, GHS07...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 0.19g
EAN: 3831109824580
Varenr.: 2073896
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EK Water Blocks EK-Quantum Torque - 6-pack HDC 16 momentnøgle-ende, 1/4" - Sølv
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK478 kr478 krKøb
2Proshop DK589 kr628 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk

PriceData har fulgt prisen på EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk i 161 dage. Laveste pris i perioden er 373 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 1.469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 478 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Sølv 1/4" 6 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. mar. 2026478 kr3 kr (1%)
27. mar. 2026475 kr994 kr (68%)
26. mar. 20261.469 kr246 kr (20%)
5. mar. 20261.223 kr843 kr (222%)
26. dec. 2025380 kr7 kr (2%)
25. dec. 2025373 kr401 kr (52%)
24. dec. 2025774 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret