Gå til hovedindhold

EKWB EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm

Pris fra 479 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EK Water Blocks 3831109862599 Computerkølesystem, dele og tilbehør Vandblok
479 kr
Til butik
EK Water Blocks 3831109862599 Computerkølesystem, dele og tilbehør Vandblok billede

Produktinformation

EK Water Blocks 3831109862599. Type: Vandblok, Materiale: Acetal, Nikkel, Produktfarve: Sort. Bredde: 41 mm, Dybde: 334,5 mm, Højde: 155 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Artikel nr.: 3831109862599
EAN: 3831109862599
Varenr.: 1000618255
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm
520 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkølingsblok til PC - EKWB 3831109862599, sort, acetal/nikkel
-53%579 kr
Før 1.242 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkølingsblok til PC - EKWB 3831109862599, sort, acetal/nikkel billede

Produktinformation

EK Water Blocks 3831109862599. Type: Vandblok, Materiale: Acetal, Nikkel, Produktfarve: Sort. Bredde: 41 mm, Dybde: 334,5 mm, Højde: 155 mm. Antal pr. pakke: 1 stkFunktionerMateriale: Acetal, NikkelProduktfarve: SortType: VandblokVægt & størrelserBredde: 41 mmDybde: 334,5 mmHøjde: 155 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: EKWB
Kategori: Printere
Vægt: 1.68g
EAN: 3831109862599
Varenr.: 1819343
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkølingsblok til PC - EKWB 3831109862599, sort, acetal/nikkel
-53%599 kr
Før 1.262 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK479 kr479 krKøb
2CS MEGASTORE DK520 kr559 krKøb
3Boligcenter DK579 kr579 krKøb
4Vivas DK599 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm

PriceData har fulgt prisen på EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 625 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for EK Water Blocks 3831109862599, Vandblok, Acetal, Nikkel, Sort, 41 mm, 334,5 mm, 155 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026479 kr10 kr (2%)
20. maj 2026489 kr10 kr (2%)
13. maj 2026499 kr10 kr (2%)
6. maj 2026509 kr13 kr (2%)
28. apr. 2026522 kr11 kr (2%)
22. apr. 2026533 kr11 kr (2%)
15. apr. 2026544 kr11 kr (2%)
8. apr. 2026555 kr12 kr (2%)
1. apr. 2026567 kr13 kr (2%)
25. mar. 2026580 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret