Gå til hovedindhold

Lattafa Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6291106069020
Pris fra 85 krtil 185 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 12. maj

Sammenlign priser på Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beova.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men
85 kr
Til butik
Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men billede

Produktinformation

Ejaazi fra Lattafa er en moderne og aromatisk unisex Eau De Parfum, der kombinerer frisk citrus og krydderier med varme, træagtige og amber-noter. En duft skabt til både mænd og kvinder, der ønsker at udstråle karakter, elegance og dybde perfekt til både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume
Størrelse: 100 ml
EAN: 6291106069020
Varenr.: 15285980430680
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Ejaazi
85 kr
Til butik
Lattafa Ejaazi billede

Produktinformation

Lattafa Ejaazi Eau de parfum 100ml Moderne og aromatisk unisex duft som både har en friskhed fra citrus, samt en dejligt woody varme. Duftnoter, Topnoter: Citrus, appelsin, lavendel, kardemomme, myrtle Hjertenoter: Peber, patchouli, liljekonval, kanelblade Bundnoter: Rav/amber, egemos, ambroxan, trænoter, vetiver, cedertræ.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6291106069020
EAN: 6291106069020
Varenr.: 3326607
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Ejaazi - 100 ml - Edp
-75%99 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lattafa Ejaazi EDP 100 ml
-34%121,93 kr
Før 186 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lattafa Ejaazi Eau de Parfum 100 ml
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beova.dk85 kr85 krKøb
2Proshop DK85 kr124 krKøb
3BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
4NiceHair.dk121,93 kr121,93 krKøb
5Lyko DK185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men

PriceData har fulgt prisen på Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men i 95 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 93,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Ejaazi 100ml Eau De Parfum for Women and Men de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202685 kr6 kr (7%)
16. maj 202691 kr6 kr (7%)
14. maj 202685 kr1 kr (1%)
12. maj 202684 kr1 kr (1%)
11. mar. 202685 kr8,8 kr (9%)
7. mar. 202693,8 kr2,02 kr (2%)
5. mar. 202691,78 kr
27. feb. 202692 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret