Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

EizoComputerskærmeEAN: 4995047057765
Pris fra 2.304 krtil 3.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 915 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.270 kr 11. mar.

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2304 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.304 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2480-WT - LED-skærm - 23.8" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2480-WT
EAN: 4995047057765
Varenr.: 998411744
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" EIZO EV2480-WT - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS - 70W USB-C
2.533 kr
Til butik
24" EIZO EV2480-WT - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS - 70W USB-C billede

Produktinformation

EIZO EV2480-WT monitor leverer pålidelig produktivitet og ergonomisk komfort til kontor- og hjemmearbejde med IPS-panel og USB-C docking for strømlinet tilslutning. Størrelse: 23.8" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 70W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: USB-C hub; 70W USB-C Power Delivery; Højdejusterbar stander; TUV Flicker Free Certification Ergonomi og USB-C docking gør kabelføring enklere og understøtter behagelige, fokuserede arbejdsperioder hjemme eller på kontoret.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2480-WT
EAN: 4995047057765
Varenr.: 2936193
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EIZO FlexScan EV2480-WT 23,8" Full HD IPS skærm - hvid, USB-C docking
3.199 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2480-WT 23,8" Full HD IPS skærm - hvid, USB-C docking billede

Produktinformation

Funktionel kontorskærm med USB‑C dockingEIZO FlexScan EV2480-WT er en 23,8" Full HD IPS skærm designet til moderne arbejdspladser. Tilslut din bærbare med ét kabel via USB‑C med DisplayPort Alt Mode og Power Delivery op til 70 W - så får du billede, data og opladning i samme løsning. Den flade, matte skærm med blålysreduktion og flimmerfri teknologi giver behagelig visning hele dagen, mens den antirefleksbehandlede overflade minimerer genskin.Skabt til produktivitetIPS-panelet leverer brede betragtningsvinkler på 178° og naturtro farver (sRGB), 1.000:1 kontrast og 250 cd/m² lysstyrke. Med indbygget USB‑hub (4× USB‑A) samt HDMI og DisplayPort er det let at tilslutte tilbehør. Standeren er fuldt ergonomisk med højdejustering, tilt, drej og pivot, så du hurtigt finder en komfortabel arbejdsstilling. To indbyggede højttalere gør det nemt at deltage i møder og afspille lyd uden ekstra udstyr.Skærmstørrelse: 60,5 cm (23,8")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, LCD med W‑LED bagbelysningOpdateringshastighed: 60 HzResponstid: 5 msLysstyrke: 250 cd/m²Kontrast: 1.000:1Betragtningsvinkler: 178°/178°Antirefleks, lavt blåt lys og flimmerfriTilslutninger: 1× USB‑C (opstrøm), 1× HDMI, 1× DisplayPort, 4× USB‑A (hub), 3,5 mm hovedtelefonudgangUSB‑C PD: op til 70 W, DisplayPort Alt ModeHøjttalere: 2 × 2 WErgonomi: Højdejustering 19,1 cm, tilt −5° til 35°, drej 0–344°, pivot −90° til 90°VESA-montering: 100 × 100 mm, Kensington-låsStrømforbrug: 11 W (typisk), 0,5 W (standby)Mål med fod: B 53,78 × H 33,24 × D 23,0 cmVægt: 7,4 kg (med fod), 4,7 kg (uden fod)Farve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 4995047057765
Varenr.: 2135254
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EIZO FlexScan EV2480-WT 23,8" Full HD IPS skærm - hvid, USB-C docking
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.304 kr2.304 krKøb
2Proshop DK2.533 kr2.533 krKøb
3Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
4Vivas DK3.219 kr4.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.093 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 2.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.376 kr.

Den nuværende pris på 2.304 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for EIZO FlexScan EV2480-WT 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.304 kr238 kr (9%)
30. maj 20262.542 kr56 kr (2%)
29. maj 20262.486 kr184 kr (8%)
27. maj 20262.302 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.297 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.293 kr2 kr (0%)
15. maj 20262.295 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.293 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.294 kr4 kr (0%)
12. maj 20262.298 kr229 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret