Gå til hovedindhold

Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825647365
Pris fra 1.743 krtil 3.546 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.803 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.731 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1743 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo 3800 rpm
1.743 kr
Til butik
Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo 3800 rpm billede

Produktinformation

Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo. Tomgang: 3800 rpm, Skærehøjde @ 45°: 4,5 cm, Skærehøjde @ 90°: 7 cm. Blad, diameter: 21 cm, Bordbredde: 48 cm, Bord dybde: 46,7 cm. Pakkebredde: 660 mm, Pakkedybde: 580 mm, Pakkehøjde: 330 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4340450
EAN: 4006825647365
Varenr.: 999261801
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-TS 36/210 Li akku bordrundsav 2x18 volt u/batteri og lader
1.895 kr
Til butik
Einhell TE-TS 36/210 Li akku bordrundsav 2x18 volt u/batteri og lader billede

Produktinformation

Indgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 200 forskellige maskiner, bordrundsaven anvender 2 x 18 Volt batteri på 2,5 Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt og højtydende batteri.Einhell TE-TS 36/210 Li bordrundsaven er et ideelt, kompakt basisværktøj til alle, der udfører træbearbejdningsopgaver og er ideelt til mobil brug. Aluminiumsbordet er let og samtidig vridningsfast. Til bredere emner har bordet en udtrækbar breddeforlænger på højre side. Højden på savklingen er trinløst justerbar og klingen kan vippes 45° til venstre. Det parallelle stop sikrer nøjagtige langsgående snit. Produktet leveres med et vinkelstop for præcise geringssnit fra -60 til +60° grader. Der medfølger også en højkvalitets hårdmetal savklinge, ekstra tynd til fine snit og batteribesparende drift. For at minimere mængden af snavs er der udsugningsforbindelser på huset og savklingeskærmen.Ubelastet hastighed 3800 min^-1Savblad Ø210 x Ø30Antal savtænder 40 stkDrejningsområde for savklinge 45°Maks. klippehøjde ved 90° 70 mmMaks. klippehøjde ved 45° 45 mmStørrelse på arbejdsbord 480 x 467Størrelse på udtræksbord højre 480 x 70Udtræksbord teleskopisk 370 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: KapGeringssav
Artikel nr.: 4340450
EAN: 4006825647365
Varenr.: 3139199
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell TE-TS 36/210 Li akku bordrundsav 2x18 volt u/batteri og lader
2.099 kr
Til butik
Einhell TE-TS 36/210 Li akku bordrundsav 2x18 volt u/batteri og lader billede

Produktinformation

Einhell TE-TS 36/210 Li akku bordrundsav 2x18 volt u/batteri og laderIndgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 300 forskellige maskiner, bordrundsaven anvender 2 x 18 Volt batteri på 2,5 Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt og højtydende batteri.Einhell TE-TS 36/210 Li bordrundsaven er et ideelt, kompakt basisværktøj til alle, der udfører træbearbejdningsopgaver og er ideelt til mobil brug. Aluminiumsbo...

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Einhell Akku
Vægt: 1g
Artikel nr.: 4340450
EAN: 4006825647365
Varenr.: 2310616
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO
3.546 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.743 kr1.743 krKøb
2Proshop DK1.895 kr1.895 krKøb
3Homeshop DK2.099 kr2.099 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.546 kr3.745 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO i 135 dage. Laveste pris i perioden er 1.731 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 1.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.763 kr.

Den nuværende pris på 1.743 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Einhell TE-TS 36/210 Li-Solo, 3800 o/min, 4,5 cm, 7 cm, 21 cm, 48 cm, 46,7 cm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.743 kr6 kr (0%)
28. maj 20261.737 kr16 kr (1%)
24. maj 20261.753 kr142 kr (7%)
8. maj 20261.895 kr156 kr (9%)
22. apr. 20261.739 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.748 kr52 kr (3%)
20. apr. 20261.800 kr55 kr (3%)
19. apr. 20261.745 kr3 kr (0%)
18. apr. 20261.748 kr49 kr (3%)
17. apr. 20261.797 kr61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret