Gå til hovedindhold

Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO

EinhellEAN: 4006825671414
Pris fra 1.693 krtil 3.137 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.444 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.496 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1693 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Mitre Saw
1.693 kr
Til butik
Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Mitre Saw billede

Produktinformation

Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo 3000 rpm

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: KapGeringssav
Artikel nr.: 4300882
EAN: 4006825671414
Varenr.: 3451249
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo 36V
1.958 kr
Til butik
Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo 36V billede

Produktinformation

Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo. Tomgang (maks.): 3000 rpm, Skæredybe (90º): 6,5 cm, Skærebredde (90°): 30,5 cm. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterispænding: 36 V. Vægt: 11,2 kg. Savklingetype: Tungsten carbide-tipped (TCT), Materiale, kniv: Tungsten Carbide Tipped (TCT)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4300882
EAN: 4006825671414
Varenr.: 1003357211
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO
3.137 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.693 kr1.693 krKøb
2CompuMail DK1.958 kr1.958 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.137 kr3.336 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.496 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.983 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.830 kr.

Den nuværende pris på 1.693 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 41 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Einhell TE-SM 36/8 L Li-Solo Power X-Change batteridrevet geringssav uden oplader - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20261.693 kr197 kr (13%)
27. apr. 20261.496 kr8 kr (1%)
26. apr. 20261.504 kr8 kr (1%)
24. apr. 20261.512 kr8 kr (1%)
22. apr. 20261.520 kr8 kr (1%)
19. apr. 20261.528 kr32 kr (2%)
18. apr. 20261.496 kr8 kr (1%)
17. apr. 20261.504 kr8 kr (1%)
16. apr. 20261.512 kr8 kr (1%)
13. apr. 20261.520 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret