Gå til hovedindhold

Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825644951
Pris fra 694 krtil 999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 305 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 692 kr 29. maj

Sammenlign priser på Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 694 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo 18V
694 kr
Til butik
Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo 18V billede

Produktinformation

Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo. Motortype: Børstefri, Produktfarve: Sort, Rød. Tomgangshastighed (maks.): 2500 spm, Slaghøjde: 2,8 cm, Skæredybde i træ: 20 cm. Strømkilde: Batteri, Batterikapacitet: 2,5 At, Batterispænding: 18 V. Bredde: 175 mm, Dybde: 445 mm, Højde: 110 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4326310
EAN: 4006825644951
Varenr.: 999296683
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-AP 18/28 Li BL akku bajonetsav 18V u/batteri og lader
699 kr
Til butik
Einhell TE-AP 18/28 Li BL akku bajonetsav 18V u/batteri og lader billede

Produktinformation

Indgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 200 forskellige maskiner, bajonetsaven anvender 1x18 Volt batteri på 2,5 Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt batteri.Den kulløse motor giver mere strøm og kører i længere tid, mens den vibrationsdæmpende funktion sikrer lav vibration, mens du arbejder. De bløde grebsoverflader gør saven ergonomisk at håndtere. Det drejelige hovedhåndtag sikrer maksimal fleksibilitet. Den justerbare sålplade muliggør optimal brug af klingen, og værktøjsfri klingeskift holder tingene enkle. En kvalitetstræklinge fra KWB er inkluderet i leveringen. Leveres uden batteri og oplader, dette bestilles separat, vi anbefaler mindst 2,5 Ah. batteri.Antal slag: 0 - 2500Slaglængde: 28 mmSavedybde i træ: 200 mmSavedybde i plast: 20 mmSavedybde i stål: 12 mmVærktøjsfrit klingeskift: jaProduktvægt: 2.06 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Bajonetsav
Artikel nr.: 4326310
EAN: 4006825644951
Varenr.: 3139203
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO
700 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo bajonetsav, 18 V børsteløs (sort/rød)
-9%809 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo bajonetsav, 18 V børsteløs (sort/rød)
-9%829 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell TE-AP 18/28 Li BL akku bajonetsav 18V u/batteri og lader
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK694 kr694 krKøb
2Proshop DK699 kr738 krKøb
3CS MEGASTORE DK700 kr739 krKøb
4Boligcenter DK809 kr809 krKøb
5Vivas DK829 kr908 krKøb
6Homeshop DK999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO i 167 dage. Laveste pris i perioden er 692 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 694 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Einhell TE-AP 18/28 Li BL - Solo, Børstefri, Sort, Rød, 2500 spm, 2,8 cm, 20 cm, 1,2 cm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026694 kr1 kr (0%)
30. maj 2026693 kr1 kr (0%)
29. maj 2026692 kr6 kr (1%)
28. maj 2026698 kr11 kr (2%)
24. maj 2026709 kr40 kr (5%)
23. maj 2026749 kr40 kr (6%)
2. maj 2026709 kr1 kr (0%)
1. maj 2026710 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026709 kr101 kr (12%)
21. mar. 2026810 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret