Gå til hovedindhold

Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet

EinhellRedskaberEAN: 4006825671070
Pris fra 750 krtil 949 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 750 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TC-RH 28 3F Rotary Hammer
750 kr
Til butik
Einhell TC-RH 28 3F Rotary Hammer billede

Produktinformation

Einhell TC-RH 28 3F 950 W SDS-plus

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 4258002
EAN: 4006825671070
Varenr.: 3451370
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet
799 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell Borehammer 900 W - TC-RH 28 3F
949 kr
Til butik
Einhell Borehammer 900 W - TC-RH 28 3F billede

Produktinformation

Einhell Borehammer 900 W - TC-RH 28 3F Borehammer med pneumatisk hammermekanisme til effektiv nedbrydning SDS-plus-patron 3 funktioner: boring/slagboring/mejsling uden rotation Komponenter i høj kvalitet forøger driftslevetiden Aluminiumgearhoved - let, men robust Øget sikkerhed med glidekobling ved overbelastning Trinløst dybdestop i massivt metal til brug ved boring Støttegreb med ribber gør det nemmere at holde maskinen fast Leveres i praktisk kuffert Strømforsyning: 230 V | 50 Hz Effekt...

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Einhell 230V
Vægt: 1g
Artikel nr.: 4258002
EAN: 4006825671070
Varenr.: 2510105

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK750 kr789 krKøb
2CS MEGASTORE DK799 kr838 krKøb
3Homeshop DK949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet

PriceData har fulgt prisen på Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 750 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 805 kr.

Den nuværende pris på 750 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Einhell TC-RH 28 3F, SDS-plus, Sort, Rød, 2,8 cm, 990 rpm, 3,5 J, 4600 bpm or slag i minuttet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026750 kr79 kr (10%)
2. apr. 2026829 kr79 kr (11%)
21. mar. 2026750 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026751 kr148 kr (16%)
7. dec. 2025899 kr49 kr (6%)
6. dec. 2025850 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret