Gå til hovedindhold

Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO

EinhellEAN: 4006825679168
Pris fra 1.160 krtil 1.310 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.135 kr 10. maj

Sammenlign priser på Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1160 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo beskæringssaks Aflede Sort, Rød
1.160 kr
Til butik
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo beskæringssaks Aflede Sort, Rød billede

Produktinformation

Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo. Klippe-system: Aflede, Håndtag, materiale: Aluminium, Håndtag farve: Sort, Rød. Længde: 1600 mm, Skærekapacitet: 2,8 cm, Vægt: 2,11 kg. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3408330
EAN: 4006825679168
Varenr.: 1003436981
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo - stangkraftsaks med bypass, sort/rød
1.279 kr
Til butik
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo - stangkraftsaks med bypass, sort/rød billede

Produktinformation

Effektiv beskæring med stangkraftsaks til havenHold buske og frugttræer i topform uden stige. Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo er en lang stangkraftsaks med bypass-skæresystem, der giver rene og præcise snit. Med en længde på 160 cm når du grene i højden, mens softgrip-håndtaget sikrer et behageligt og kontrolleret greb. Sikkerhedslås hjælper med tryg håndtering, når saksen ikke er i brug.Til præcis pleje af hæk og træerBypass-knivene i stål og rustfrit stål er velegnede til friskere grene og giver et pænt snit, der skåner planten. Den maksimale skærekapacitet er 2,8 cm, hvilket gør modellen ideel til almindelig beskæring i haven. Håndtaget er i aluminium for en let og robust følelse, og vægten på 2,11 kg gør arbejdet mere overskueligt - også ved længere tids brug.Leveres som Solo-udgave uden batteri, lader og kuffert.Skæresystem: BypassMaks. skærekapacitet: 2,8 cmLængde: 160 cmVægt: 2,11 kgHåndtag: Aluminium med softgripKlinger: Stål / rustfrit stålSikkerhed: SikkerhedslåsMedfølger: 1 stk. værktøj (uden batteri og lader)...

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Hækkeklippere
Vægt: 5.83g
EAN: 4006825679168
Varenr.: 2160923
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo - stangkraftsaks med bypass, sort/rød
1.299 kr
Til butik
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo - stangkraftsaks med bypass, sort/rød billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: Hækkeklippere
Vægt: 5.83g
EAN: 4006825679168
Varenr.: 2160923
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO
1.310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.160 kr1.160 krKøb
2Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
3Vivas DK1.299 kr1.378 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.310 kr1.310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO i 95 dage. Laveste pris i perioden er 1.135 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 2.645 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.588 kr.

Den nuværende pris på 1.160 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo, Aflede, Aluminium, Sort, Rød, Stål, Rustfrit stål, 1600 mm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.160 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.159 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.158 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.159 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.158 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.155 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.153 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.157 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.155 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret