Gå til hovedindhold

Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO

EinhellEAN: 4006825635898
Pris fra 1.649 krtil 2.817 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.168 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1649 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo Græsslåmaskine 3400opm 37 cm Skærebredde
1.649 kr
Til butik
Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo Græsslåmaskine 3400opm 37 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo. Type: Skubbe plæneklipper, Klippe-bredde: 37 cm, Minimum klippe-højde: 2,5 cm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Bredde: 470 mm, Dybde: 850 mm, Højde: 370 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3413172
EAN: 4006825635898
Varenr.: 998772228
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell Akkuplæneklipper GE-CM 36/37 Li-Solo Cordless Lawn Mower
1.850 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO
2.817 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.649 kr1.649 krKøb
2Proshop DK1.850 kr1.850 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.817 kr3.016 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.649 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.679 kr.

Den nuværende pris på 1.649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Einhell GE-CM 36/37 Li-Solo, Skubbe plæneklipper, 37 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 3400 rpm, 45 L - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.649 kr11 kr (1%)
31. maj 20261.660 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.669 kr6 kr (0%)
27. maj 20261.663 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.660 kr8 kr (0%)
12. maj 20261.668 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.670 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.673 kr4 kr (0%)
6. maj 20261.677 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.682 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret