Gå til hovedindhold

Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive

EinhellEAN: 4006825610338
Pris fra 2.494 krtil 3.305 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 811 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2494 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell Ge-Cm 43 Li M elektrisk Plæneklipper
2.494 kr
Til butik
Einhell Ge-Cm 43 Li M elektrisk Plæneklipper billede

Produktinformation

Einhell - 3413130 - Batteri Plæneklipper - 43 Cm Klippebredde - 2X18V Batteri - Justerbar Klippehøjde - Klippefunktion - Letvægts

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3413130
EAN: 4006825610338
Varenr.: 995936036
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell GE-CM 43 Li M batteri-plæneklipper - 43 cm, 2x18 V
-9%2.899 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Einhell GE-CM 43 Li M batteri-plæneklipper - 43 cm, 2x18 V
-9%2.919 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell Akkuplæneklipper GE-CM 43 M akku plæneklipper 43 cm. 2×18V/4,0Ah batterier og ladere
3.186 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive
3.305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.494 kr2.494 krKøb
2Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
3Vivas DK2.919 kr3.079 krKøb
4Proshop DK3.186 kr3.186 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.305 kr3.504 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive

PriceData har fulgt prisen på Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.494 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 3.202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.803 kr.

Den nuværende pris på 2.494 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Einhell GE-CM 43 Li M Kit, Skubbe plæneklipper, 43 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 600 m², Roterende knive de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.494 kr50 kr (2%)
29. maj 20262.544 kr156 kr (6%)
22. maj 20262.700 kr499 kr (16%)
21. maj 20263.199 kr8 kr (0%)
20. maj 20263.191 kr8 kr (0%)
19. maj 20263.199 kr6 kr (0%)
18. maj 20263.193 kr2 kr (0%)
17. maj 20263.191 kr4 kr (0%)
16. maj 20263.195 kr2 kr (0%)
15. maj 20263.193 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret