Gå til hovedindhold

Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO

EinhellRedskaberEAN: 4006825657456
Pris fra 1.002 krtil 1.469 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.000 kr 29. maj

Sammenlign priser på Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1002 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Einhell 4510070 elektrisk skruetrækker & slagbor 2100 rpm Sort, Rød
1.002 kr
Til butik
Einhell 4510070 elektrisk skruetrækker & slagbor 2100 rpm Sort, Rød billede

Produktinformation

Einhell 4510070. Produkttype: Slagnøgle, Håndtagsform: Pistolhåndtag, Produktfarve: Sort, Rød. Tomgang (maks.): 2100 rpm, Maksimal torsion (hårde applikationer): 400 Nm. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Vægt: 2 kg, Pakkevægt: 2,88 kg

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4510070
EAN: 4006825657456
Varenr.: 1000692281
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO
1.101 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Einhell IMPAXXO 18/400 akku slagskruemaskine 18V u/batteri og lader
1.101 kr
Til butik
Einhell IMPAXXO 18/400 akku slagskruemaskine 18V u/batteri og lader billede

Produktinformation

Indgår i Power X-Change familien, hvor batterierne passer til over 200 forskellige maskiner, slagskruemaskinen anvender 1x18 Volt batteri på 2,5 Ah eller mere. Du får med Power X-Change serien en kontinuerlig trådløs drift takket være udskifteligt batteri.Den kulfri motor leverer mere power og har en længere driftstid, mens et højere moment understøtter nem løsning af hjulmøtrikker.Ved hjælp af tre trin kan omdrejningstallet tilpasses i forhold til opgaven. Akku-slagnøglen er forsynet med et robust 1/2" udvendigt firkantet bøsning og med en LED-arbejdslampe til belysning af arbejdsområdet. Ved levering medfølger en bitadapter til skrueopgaver og et praktisk sæt med toppe til skift af hjul på bilen. Maskinen leveres uden akku og uden oplader, disse kan købes separat, vi anbefaler brug af min. 2,5 Ah batterier.Hastighed ubelastet: 0 - 2100 min^-1Maks. moment 400 NmMomenttrin: 3Belysning: LEDMotor: Kulfri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Einhell
Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 4510070
EAN: 4006825657456
Varenr.: 3139031
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Einhell Impaxxo 18V slagnøgle/impacts driver - 2.100 rpm, sort/rød
-14%1.129 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Einhell Impaxxo 18V slagnøgle/impacts driver - 2.100 rpm, sort/rød
-14%1.149 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Einhell IMPAXXO 18/400 akku slagskruemaskine 18V u/batteri og lader
1.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.002 kr1.002 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.101 kr1.101 krKøb
3Proshop DK1.101 kr1.101 krKøb
4Boligcenter DK1.129 kr1.129 krKøb
5Vivas DK1.149 kr1.228 krKøb
6Homeshop DK1.469 kr1.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO i 173 dage. Laveste pris i perioden er 997 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.116 kr.

Den nuværende pris på 1.002 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Einhell 4510070, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Sort, Rød, Børstefri, 2100 rpm, 400 Nm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.002 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.003 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.000 kr102 kr (9%)
8. apr. 20261.102 kr46 kr (4%)
6. apr. 20261.148 kr96 kr (8%)
4. apr. 20261.244 kr96 kr (8%)
27. mar. 20261.148 kr96 kr (8%)
25. mar. 20261.244 kr96 kr (8%)
24. mar. 20261.148 kr96 kr (8%)
23. mar. 20261.244 kr96 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret