Gå til hovedindhold

Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt

EGLOCentral styring af hjemmetEAN: 9008606225521
Pris fra 919,95 krtil 1.118 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 198,05 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 367 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt
919,95 kr
Til butik
Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z ROVITO-Z loftlampe i sort med indirekte belysning bag rammen. Højde 2,5 cm, diameter...

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: bolig|belysning|lamper
EAN: 9008606225521
Varenr.: 684400
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Rovito-Z loftslampe sort Ø42 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
927 kr
Til butik
Eglo Rovito-Z loftslampe sort Ø42 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth billede

Produktinformation

Oplys dit rum med Eglo Rovito-Z-loftslampen i elegant sort, der har en generøs diameter på 42 cm. Dette moderne vidunder tilbyder ikke kun slående æstetik, men har også avanceret funktionalitet. Med RGB- og TW-funktioner kan du nemt justere belysningen, så den passer til enhver stemning eller lejlighed, uanset om det er en hyggelig aften eller en livlig sammenkomst med vennerne. Denne intelligente loftslampe er udstyret med Zigbee- og Bluetooth-teknologi og integreres problemfrit i dit intelligente hjems økosystem, så du nemt kan styre den via din smartphone eller andre kompatible enheder. Sig farvel til besværlige kontakter og goddag til intuitiv lysstyring lige ved hånden. Eglo Rovito-Z-loftslampen er fremstillet af kvalitetsmaterialer og designet til at være holdbar, og den er ikke bare et belysningsarmatur, men et statement-møbel, der forbedrer ethvert interiør. Løft din stemning, og oplev lysinnovation som aldrig før. Specifikationer: Farve: Sort, Diameter: 42 cm, RGB + TW (Tunable White) funktioner, Zigbee- og Bluetooth-kompatibel, Moderne design med holdbar konstruktion, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Smart belysning
EAN: 9008606225521
Varenr.: D14061
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Rovito-Z Plafond Ø420 - SORT
969 kr
Til butik
Rovito-Z Plafond Ø420 - SORT billede

Produktinformation

Rovito-Z Plafond Ø420 fordeler lyset bredt og roligt i rummet, så du får en behagelig basisbelysning til hverdagen. Udførelsen er i kunststof.Den jævne fordeling gør lampen velegnet som det primære lyslag i rum, hvor overblik og ro er vigtigt. Det opleves...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HAGRO
Kategori: Loftlampe
EAN: 9008606225521
Varenr.: 57628801564936
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO ROVITO-Z SMART loftlampe, Ø420 mm, sort
1.118 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk919,95 kr919,95 krKøb
2Teknikproffset DK927 kr986 krKøb
3Hagro Lighting969 kr969 krKøb
4Proshop DK1.118 kr1.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt

PriceData har fulgt prisen på Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 367 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 927 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 919,95 kr er 84% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 73 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Eglo - Rovito-z - Plafond Lampe - Sort - ø 42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026919,95 kr7,05 kr (1%)
28. maj 2026927 kr7,05 kr (1%)
25. maj 2026919,95 kr147,95 kr (19%)
3. maj 2026772 kr137,95 kr (15%)
21. apr. 2026909,95 kr17,05 kr (2%)
20. apr. 2026927 kr17,05 kr (2%)
14. apr. 2026909,95 kr17,05 kr (2%)
13. apr. 2026927 kr17,05 kr (2%)
2. apr. 2026909,95 kr80,95 kr (10%)
24. mar. 2026829 kr462 kr (126%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret