Gå til hovedindhold

EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415

EgloLamperEAN: 9002759314156
Pris fra 179 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 30. apr.

Sammenlign priser på EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe, hvid
179 kr
Til butik
Eglo Mini spotlampe, hvid billede

Produktinformation

Flot og stilren spot fra Eglo med 2 stk GU10 fatning. Der medfølger i pakken 2 stk. GU10 3W LED pærer.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 295 mm x 50 mm
EAN: 9002759314156
Varenr.: 4245801099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO MINI SPOT LED 2X3W 2X240LM HVID
179 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO MINI spotskinne 2L, hvid
179 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415
209,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe, hvid
219 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe, hvid
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline179 kr179 krKøb
2CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
3Proshop DK179 kr218 krKøb
4Homeshop DK209,95 kr209,95 krKøb
5BilligVVS DK219 kr219 krKøb
6LavprisEl219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415

PriceData har fulgt prisen på EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415 i 113 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for EGLO Mini Spot 2x2,8w 2x250lm Hvid - Spotlampe - 31415 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026179 kr22 kr (14%)
30. apr. 2026157 kr4 kr (2%)
23. apr. 2026161 kr15 kr (9%)
22. apr. 2026176 kr15 kr (9%)
8. apr. 2026161 kr15 kr (9%)
7. apr. 2026176 kr15 kr (9%)
3. apr. 2026161 kr15 kr (9%)
2. apr. 2026176 kr5 kr (3%)
17. mar. 2026171 kr2 kr (1%)
16. mar. 2026169 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret