Gå til hovedindhold

EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325

EgloLamperEAN: 9002759313258
Pris fra 299 krtil 415 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 13. mar.

Sammenlign priser på EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325
299 kr
Til butik
EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325 billede

Produktinformation

EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325EGLO MINI spotskinne i børstet stål. Længde 80 cm. GU10, max. 3 x 2,8 Watt, 3 x 250 Lumen, 3000 Kelvin. Dette produkt indeholder lyskilder med energieffektivitetsklasse: F

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Spot & Armaturer
Vægt: 1g
Artikel nr.: 31325
EAN: 9002759313258
Varenr.: 1697008
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe på skinne, børstet stål
299 kr
Til butik
Eglo Mini spotlampe på skinne, børstet stål billede

Produktinformation

Spotlampe i simpelt design med 3 justerbare spothoveder Mini-spotlampe fra Eglo er en elegant og energieffektiv spotlampe på skinne med 3 spothoveder på langs. Lampen har et simpelt design, der gør den anvendelig i langt de fleste rum og indretningsstile.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: brushed steel
Størrelse: 80 cm
EAN: 9002759313258
Varenr.: 4242804413
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe på skinne, børstet stål
299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO MINI SKINNE LED 3X3W L800 M/LEDN. BS
313 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO MINI spotskinne 3L, børstet stål
377 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe på skinne, børstet stål
409 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Mini spotlampe på skinne, børstet stål
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK299 kr299 krKøb
2Greenline299 kr299 krKøb
3LavprisEl299 kr299 krKøb
4CS MEGASTORE DK313 kr352 krKøb
5Proshop DK377 kr416 krKøb
6BilligVVS DK409 kr409 krKøb
7LavprisVVS415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325

PriceData har fulgt prisen på EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for EGLO Mini Skinne 3x2,8w L800 M/ledn. Bs - Spotlampe - 31325 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026299 kr15 kr (5%)
21. maj 2026284 kr15 kr (5%)
3. maj 2026299 kr8 kr (3%)
30. apr. 2026291 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026289 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026291 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026294 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026291 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026294 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026291 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret