Gå til hovedindhold

Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759995485
Pris fra 594 krtil 1.067 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 473 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
594 kr
Til butik
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm billede

Produktinformation

Smart LED panel fra Eglo med zigbee styring Herrora LED panel fra Eglo er et smartstyret LED panel i hvid. Via. en app kan du styre lyset i panelet fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer. Et LED panel der gør sit bedste og som i den grad passer ind i e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 59.5 x 59.5 cm
EAN: 9002759995485
Varenr.: 4242803744
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
602 kr
Til butik
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 59.5 x 59.5 cm
EAN: 9002759995485
Varenr.: 4242803744
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm
-10%688 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Herrora panel, 59x59 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 59.5 x 59.5 cm
EAN: 9002759995485
Varenr.: 4242803744
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Herrora-z - Led Panel - Hvid 59,5x59,5 Cm Tw Zigbee Bt
839,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth
904 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z HERRORA-Z loftlampe i hvid
1.039 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z HERRORA SMART loftlampe hvid M/TUNABLE WHITE
1.067 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl594 kr594 krKøb
2Greenline602 kr602 krKøb
3BilligVVS DK688 kr688 krKøb
4Gucca.dk839,95 kr839,95 krKøb
5Teknikproffset DK904 kr963 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.039 kr1.039 krKøb
7Proshop DK1.067 kr1.067 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 654 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Eglo Herrora-Z loftslampe hvid 59,5x59,5 - TW - Zigbee, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026594 kr8 kr (1%)
30. maj 2026602 kr8 kr (1%)
12. maj 2026594 kr8 kr (1%)
11. maj 2026602 kr8 kr (1%)
24. apr. 2026594 kr8 kr (1%)
23. apr. 2026602 kr8 kr (1%)
3. apr. 2026594 kr66 kr (10%)
2. apr. 2026660 kr9 kr (1%)
1. apr. 2026651 kr9 kr (1%)
30. mar. 2026660 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret