Gå til hovedindhold

EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm

EgloLamperEAN: 9002759332891
Pris fra 108 krtil 179 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 96 kr 28. maj

Sammenlign priser på EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO GAVELLO UDENDØRS M/SENSOR U/BATTERI HVID 4000K
108 kr
Til butik
EGLO GAVELLO UDENDØRS M/SENSOR U/BATTERI HVID 4000K billede

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Udendørsbelysning
Farve: 6
Artikel nr.: 33289
EAN: 9002759332891
Varenr.: 7163989
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Gavello batterilampe med sensor, hvid
119 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Gavello Ude Væg M/sensor 20lm U/batteri Hvid 4000k - Udendørslampe - 33289
130 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Gavello batterilampe med sensor, hvid
130 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO GAVELLO batteri-væglampe med sensor, hvid
135 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Gavello batterilampe med sensor, hvid
139 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm
168 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Gavello batterilampe med sensor, hvid
179 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Gavello batterilampe med sensor, hvid
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
2Greenline119 kr119 krKøb
3Homeshop DK130 kr130 krKøb
4LavprisEl130 kr130 krKøb
5Proshop DK135 kr174 krKøb
6LavprisVVS139 kr139 krKøb
7WATTOO.DK168 kr168 krKøb
8BilligVVS DK179 kr179 krKøb
9LampeGuru.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm

PriceData har fulgt prisen på EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm i 80 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for EGLO Gavello Udendrs vglampe, med sensor, uden batteri, hvid, 6x0,5W LED, 4000K, 20 lm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026108 kr11 kr (11%)
1. jun. 202697 kr1 kr (1%)
29. maj 202698 kr2 kr (2%)
28. maj 202696 kr1 kr (1%)
27. maj 202697 kr1 kr (1%)
26. maj 202698 kr1 kr (1%)
25. maj 202697 kr1 kr (1%)
23. maj 202698 kr9 kr (8%)
22. maj 2026107 kr10 kr (10%)
5. maj 202697 kr10 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret