Gå til hovedindhold

EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606225569
Pris fra 250 krtil 440 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 11. apr.

Sammenlign priser på EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva indbygningsspot
250 kr
Til butik
Eglo Z Fueva indbygningsspot billede

Produktinformation

Appstyret indbygningsspots med lav indbygningsdybde Skab den rette stemning i alle hjemmets rum med dette sæt af appstyret indbygningsspots, der kombinerer moderne lysstyring med stilrent design. De tre LED-spots leveres i hvid og glider nærmest umærkelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 85 mm
EAN: 9008606225569
Varenr.: 4245801316
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva indbygningsspot
289 kr
Til butik
Eglo Z Fueva indbygningsspot billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 85 mm
EAN: 9008606225569
Varenr.: 4245801316
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099
306 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z FUEVA SMART indbyg.sæt hvid M/TUNABLE WHITE
325 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva indbygningsspot
335 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Fueva indbygningsspot
339 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Sæt med 3x Fueva-Z indbygningslamper, hvid Ø8,5 - TW - Zigbee, Bluetooth
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl250 kr250 krKøb
2Greenline289 kr289 krKøb
3Homeshop DK306 kr306 krKøb
4Proshop DK325 kr364 krKøb
5BilligVVS DK335 kr335 krKøb
6LavprisVVS339 kr339 krKøb
7Teknikproffset DK440 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099

PriceData har fulgt prisen på EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for EGLO Fueva-Z Indbyg. Sæt Ø85 3x390lm 2700-6500k Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 900099 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026250 kr2 kr (1%)
31. maj 2026252 kr37 kr (13%)
30. maj 2026289 kr37 kr (15%)
28. maj 2026252 kr2 kr (1%)
22. maj 2026250 kr2 kr (1%)
19. maj 2026252 kr2 kr (1%)
12. maj 2026250 kr39 kr (13%)
11. maj 2026289 kr39 kr (16%)
9. maj 2026250 kr33 kr (12%)
6. maj 2026283 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret