Gå til hovedindhold

EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172

EgloLamperEAN: 9002759311728
Pris fra 269 krtil 340 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 indbygningsspot, 3 stk
269 kr
Til butik
Eglo Fueva 5 indbygningsspot, 3 stk billede

Produktinformation

Indbygningsspot med LED og lav indbygningshøjde Eglo Fueva 5 indbygningsspot har en diameter på Ø86 mm med hvid metalring omkring. Dens stilrene design gør den velegnet til langt de fleste værelser i hjemmet såsom i gangen, i værelser eller i et walk-in c...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: diameter: 86 mm; installation depth: 26 mm; cutout
EAN: 9002759311728
Varenr.: 4245801303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FUEVA 5 indbygningsspot i hvid
278 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 indbygningsspot, 3 stk
279 kr
Til butik
Eglo Fueva 5 indbygningsspot, 3 stk billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: diameter: 86 mm; installation depth: 26 mm; cutout
EAN: 9002759311728
Varenr.: 4245801303
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 indbygningsspot, 3 stk
289 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172
290 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Fueva 5 indbygningsspot, 3 stk
339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FUEVA 5 indbygningsspot Ø86mm, 3000K, 3-trins dæmp, 3-pak, hvid
340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl269 kr269 krKøb
2CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
3LavprisVVS279 kr279 krKøb
4Greenline289 kr289 krKøb
5Homeshop DK290 kr290 krKøb
6BilligVVS DK339 kr339 krKøb
7Proshop DK340 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172

PriceData har fulgt prisen på EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172 i 127 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for EGLO Fueva 5 Indbyg. Ø86 3x2,8w 1020lm 3000k 3-trin Ip44 Hvid - Indbygninglampe - 31172 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026269 kr9 kr (3%)
30. maj 2026278 kr9 kr (3%)
12. maj 2026269 kr9 kr (3%)
11. maj 2026278 kr9 kr (3%)
9. maj 2026269 kr9 kr (3%)
7. maj 2026278 kr58,02 kr (26%)
3. feb. 2026219,98 kr5,98 kr (3%)
1. feb. 2026214 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026215 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026216 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret