Gå til hovedindhold

EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter

EgloLamperEAN: 9002759985745
Pris fra 399 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 29. maj

Sammenlign priser på EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Eglo Flexible Stripe Led Bånd - 98574
399 kr
Til butik
Eglo Flexible Stripe Led Bånd - 98574 billede

Produktinformation

Eglo flexible stripe LED bånd Et fleksibelt LED-bånd til dekorativ og funktionel belysning — let at montere under skabe, bag TV eller i lister for blødt og energieffektivt lys. Beskrivelse Eglo Flexible Stripe er et fleksibelt LED-bånd designet til at skabe både stemnings- og funktionsbelysning i hjemmet. Båndet er tyndt, kan formes efter overflader og giver et jævnt lys uden synlige pærer. Det er velegnet til køkken, stue, garderobe, trapper og lofter, hvor diskret og effektiv belysning ønsk...

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: LED Strips
Vægt: 0.36g
Artikel nr.: 98574
EAN: 9002759985745
Varenr.: 2132096
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo LED strip med farvet lys, 5 meter
399 kr
Til butik
Eglo LED strip med farvet lys, 5 meter billede

Produktinformation

Indret dig med LED strip og opnå mere spil i din belysning Stripes Flex fra Eglo er et LED strip som du nemt kan montere rundt i hjemmets kroge som fx under skabe, seng eller andet, hvor lyset så vil strømme ud under. Når du indretter dig med LED strip ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: white
Størrelse: 5 m
EAN: 9002759985745
Varenr.: 4257802125
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo LED-bånd med farvet lys, 5 meter
399 kr
Til butik
Eglo LED-bånd med farvet lys, 5 meter billede

Produktinformation

Stripes Flex fra Eglo er et LED-bånd som du nemt kan montere rundt i hjemmets kroge som fx under skabe, seng eller andet, hvor lyset så vil strømme ud under. Du montere båndet nemt med den medfølgende dobbeltklæbende tape - husk at rengøre områdte du vil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: white
Størrelse: 5 m
EAN: 9002759985745
Varenr.: 4257802125
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo LED-bånd med farvet lys, 5 meter
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter
448 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo LED-bånd med farvet lys, 5 meter
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK399 kr399 krKøb
2Greenline399 kr399 krKøb
3LavprisEl399 kr399 krKøb
4LavprisVVS399 kr399 krKøb
5Proshop DK448 kr487 krKøb
6BilligVVS DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter

PriceData har fulgt prisen på EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 386 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for EGLO FLEXIBLE STRIPE lysbånd med fjernbetjening, RGB, 5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026399 kr44 kr (12%)
29. maj 2026355 kr4 kr (1%)
20. maj 2026359 kr4 kr (1%)
19. maj 2026355 kr4 kr (1%)
14. maj 2026359 kr4 kr (1%)
13. maj 2026355 kr4 kr (1%)
12. maj 2026359 kr4 kr (1%)
11. maj 2026355 kr4 kr (1%)
10. maj 2026359 kr4 kr (1%)
9. maj 2026355 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret