Gå til hovedindhold

EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort

EgloLamperEAN: 9002759908737
Pris fra 182 krtil 324 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Firmo klemmelampe, sort
182 kr
Til butik
Eglo Firmo klemmelampe, sort billede

Produktinformation

Få et godt læselys fra en stilren arkitektlampe med monteringsklemme Den stilrene og klassiske sorte arkitektlampe Firmo fra Eglo, er beregnet til montering på kanten af dit bord. Det medfølgende klemmebeslag er justerbart, og kan dermed tilpasses bordkan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 73 cm
EAN: 9002759908737
Varenr.: 4244801032
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Firmo klemmelampe, sort
188 kr
Til butik
Eglo Firmo klemmelampe, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 73 cm
EAN: 9002759908737
Varenr.: 4244801032
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Firmo klemmelampe, sort
-10%193 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Firmo klemmelampe, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: 73 cm
EAN: 9002759908737
Varenr.: 4244801032
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort
249 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Firmo Bord med klemme, sort
315,06 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO FIRMO BORD M/KLEMME SORT
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl182 kr182 krKøb
2Greenline188 kr188 krKøb
3BilligVVS DK193 kr193 krKøb
4Proshop DK249 kr288 krKøb
5EL-GROSSISTEN315,06 kr315,06 krKøb
6CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort

PriceData har fulgt prisen på EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for EGLO FIRMO skrivebordslampe med klemme, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026182 kr6 kr (3%)
30. maj 2026188 kr6 kr (3%)
12. maj 2026182 kr6 kr (3%)
11. maj 2026188 kr6 kr (3%)
3. maj 2026182 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026184 kr4 kr (2%)
23. apr. 2026188 kr4 kr (2%)
3. apr. 2026184 kr18 kr (9%)
7. mar. 2026202 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026203 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret