Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606239955
Pris fra 1.058 krtil 1.512 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 789 kr 11. apr.

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1058 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Telimbela spotlampe, 4 spots, sort
1.058 kr
Til butik
Eglo Z Telimbela spotlampe, 4 spots, sort billede

Produktinformation

Smart loftlampe med 4 spots fra Eglo til zigbee styring Telimbela spotlampe med fire spothoveder fra Eglo er en smartstyret loftlampe i sort. Via en app kan du styre de tre medfølgende GU10 lyskilder fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer samt vælge me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 580 mm x 80 mm x 97 mm
EAN: 9008606239955
Varenr.: 4245801264
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Telimbela spotlampe, 4 spots, sort
1.299 kr
Til butik
Eglo Z Telimbela spotlampe, 4 spots, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 580 mm x 80 mm x 97 mm
EAN: 9008606239955
Varenr.: 4245801264
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Telimbela spotlampe, 4 spots, sort
1.332 kr
Til butik
Eglo Z Telimbela spotlampe, 4 spots, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: 580 mm x 80 mm x 97 mm
EAN: 9008606239955
Varenr.: 4245801264
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Telimbela-z - Spotlampe - Sort - Rgb Tw Zigbee Bt
1.379,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
1.403 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Telimbela-Z track light sort - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
1.512 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.058 kr1.058 krKøb
2Greenline1.299 kr1.299 krKøb
3BilligVVS DK1.332 kr1.332 krKøb
4Gucca.dk1.379,95 kr1.379,95 krKøb
5Proshop DK1.403 kr1.403 krKøb
6Teknikproffset DK1.512 kr1.571 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.018 kr.

Den nuværende pris på 1.058 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spotskinne sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.058 kr141 kr (12%)
30. maj 20261.199 kr141 kr (13%)
29. maj 20261.058 kr35 kr (3%)
25. maj 20261.093 kr35 kr (3%)
12. maj 20261.058 kr141 kr (12%)
11. maj 20261.199 kr141 kr (13%)
9. maj 20261.058 kr91 kr (8%)
3. maj 20261.149 kr115 kr (11%)
2. maj 20261.034 kr152 kr (17%)
1. maj 2026882 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret