Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606221684
Pris fra 879 krtil 1.227 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 348 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 712 kr 24. apr.

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort
879 kr
Til butik
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort billede

Produktinformation

Smart loftlampe fra Eglo til zigbee styring Saliteras LED loftlampen er en del af Connect Z serien. Loftlampen er lavet af to sorte, aflange stålhuse med en indvendig LED-profil af hvidt plast. LED lyset kan styres efter dit behov. Vælg mellem varmt hvidt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 1160 mm x 160 mm x 50 mm
EAN: 9008606221684
Varenr.: 4242803867
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort
921 kr
Til butik
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: 1160 mm x 160 mm x 50 mm
EAN: 9008606221684
Varenr.: 4242803867
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort
929 kr
Til butik
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: black
Størrelse: 1160 mm x 160 mm x 50 mm
EAN: 9008606221684
Varenr.: 4242803867
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Saliteras-Z loftslampe sort - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
986 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Saliteras loftlampe, sort
989 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z SALITERAS-Z loftlampe i sort
1.139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
1.227 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl879 kr879 krKøb
2BilligVVS DK921 kr921 krKøb
3LavprisVVS929 kr929 krKøb
4Teknikproffset DK986 kr1.045 krKøb
5Greenline989 kr989 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.139 kr1.139 krKøb
7Proshop DK1.227 kr1.227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 182 dage. Laveste pris i perioden er 712 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 820 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for EGLO CONNECT.Z SALITERAS SMART loftlampe sort M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026879 kr42 kr (5%)
30. maj 2026921 kr42 kr (5%)
12. maj 2026879 kr33 kr (4%)
11. maj 2026912 kr33 kr (4%)
4. maj 2026879 kr55 kr (7%)
3. maj 2026824 kr112 kr (16%)
24. apr. 2026712 kr88 kr (11%)
23. apr. 2026800 kr88 kr (12%)
3. apr. 2026712 kr67 kr (9%)
25. mar. 2026779 kr45 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret