Gå til hovedindhold

Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122423
Pris fra 119 krtil 200 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dæmpbar dråbepære, ravfarvet
119 kr
Til butik
Eglo Z E27 dæmpbar dråbepære, ravfarvet billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspunktet på døgnet. Styr lyset via. e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: amber
Størrelse: L142 mm x D64 mm
EAN: 9002759122423
Varenr.: 4257801919
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dråbepære, 2200K-6500K, 4,9W
139 kr
Til butik
Eglo Z E27 dråbepære, 2200K-6500K, 4,9W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: amber
Størrelse: L142 mm x D64 mm
EAN: 9002759122423
Varenr.: 4257801919
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt
139,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dråbepære, ravfarvet
145 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z E27 ST64 spiral amber SMART pære M/TUNABLE WHITE
156 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo E27 ST64 spiral, rav - TW - Zigbee, Bluetooth
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl119 kr119 krKøb
2Greenline139 kr139 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
4BilligVVS DK145 kr145 krKøb
5Proshop DK156 kr195 krKøb
6Teknikproffset DK200 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt

PriceData har fulgt prisen på Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Eglo - St64 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026119 kr10 kr (8%)
30. maj 2026129 kr10 kr (8%)
12. maj 2026119 kr10,95 kr (8%)
11. maj 2026129,95 kr10,95 kr (9%)
3. maj 2026119 kr12 kr (11%)
24. apr. 2026107 kr18 kr (14%)
23. apr. 2026125 kr18 kr (17%)
3. apr. 2026107 kr12 kr (10%)
2. apr. 2026119 kr5 kr (4%)
25. mar. 2026114 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret