Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122362
Pris fra 88 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71,55 kr 2. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dråbepære, 2200K-6500K, 6W
88 kr
Til butik
Eglo Z E27 dråbepære, 2200K-6500K, 6W billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspunktet på døgnet. Styr lyset via. e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 64x142 mm
EAN: 9002759122362
Varenr.: 4257801870
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dråbepære, klar
-10%107 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z E27 dråbepære, klar billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 64x142 mm
EAN: 9002759122362
Varenr.: 4257801870
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo E27 ST64, klar - TW - Zigbee, Bluetooth
127 kr
Til butik
Eglo E27 ST64, klar - TW - Zigbee, Bluetooth billede

Produktinformation

Forvandl din belysningsoplevelse med Eglo E27 ST64 Clear Smart Bulb. Denne banebrydende pære integrerer Zigbee- og Bluetooth-teknologier for ubesværet tilslutning og kontrol. Dens klare design udsender et varmt og indbydende lys, der forbedrer ethvert rum i dit hjem. Specifikationer: Pæretype: E27 ST64, Tilslutningsmuligheder: Zigbee, Bluetooth, Kompatibilitet: Fungerer med smart home-systemer for praktisk styring, Design: Klar pære til varm og indbydende belysning, Energieffektivitet: Energibesparende LED-teknologi til reduceret strømforbrug, Lang levetid: Lang levetid for udvidet brug, Alsidighed: Velegnet til forskellige belysningsarmaturer og miljøer, Opgrader belysningen i dit hjem med Eglo E27 ST64 Clear Smart Bulb, og nyd den forbedrede komfort og stemning. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: LED lamper
EAN: 9002759122362
Varenr.: D04002
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - St64 - E27 Led Pære - Klar - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt
129,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z E27 ST64 klar SMART pære M/TUNABLE WHITE
133 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dæmpbar dråbepære, klar
139 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline88 kr88 krKøb
2BilligVVS DK107 kr107 krKøb
3Teknikproffset DK127 kr176 krKøb
4Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
5Proshop DK133 kr172 krKøb
6LavprisVVS139 kr139 krKøb
7CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys i 183 dage. Laveste pris i perioden er 71,55 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED ST64 klar dråbepære med forskelligt hvidt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202688 kr10 kr (13%)
12. maj 202678 kr10 kr (11%)
11. maj 202688 kr10 kr (13%)
7. maj 202678 kr6,45 kr (9%)
2. maj 202671,55 kr6,45 kr (8%)
24. apr. 202678 kr10 kr (11%)
23. apr. 202688 kr10 kr (13%)
3. apr. 202678 kr9 kr (10%)
13. mar. 202687 kr8 kr (8%)
8. mar. 202695 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret