Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122447
Pris fra 134 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67,63 kr 2. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 globepære, ravfarvet, Ø9,5 cm
-1%134 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z E27 globepære, ravfarvet, Ø9,5 cm billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspunktet på døgnet. Styr lyset via. e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lyskilder
Farve: Amber
Størrelse: Length 14 cm x Diameter 9.5 cm
EAN: 9002759122447
Varenr.: 4257801935
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 globepære, 2200K-6500K, 4,9W, Ø9,5 cm
134 kr
Til butik
Eglo Z E27 globepære, 2200K-6500K, 4,9W, Ø9,5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: Amber
Størrelse: Length 14 cm x Diameter 9.5 cm
EAN: 9002759122447
Varenr.: 4257801935
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dæmpbar globepære, ravfarvet, Ø9,5 cm
149 kr
Til butik
Eglo Z E27 dæmpbar globepære, ravfarvet, Ø9,5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: Amber
Størrelse: Length 14 cm x Diameter 9.5 cm
EAN: 9002759122447
Varenr.: 4257801935
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO E27 Led-Z G95 Spiral 4,9w 360lm 2200-6500k Amber - Lyskildelampe - 12244
149,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z E27 G95 spiral amber SMART pære M/TUNABLE WHITE
183 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo E27 G95 spiral, rav - TW - Zigbee, Bluetooth
208 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - G95 - E27 Led Pære - Spiral Amber - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt
209,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK134 kr134 krKøb
2Greenline134 kr134 krKøb
3LavprisVVS149 kr149 krKøb
4Homeshop DK149,95 kr149,95 krKøb
5Proshop DK183 kr222 krKøb
6Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
7Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
8CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys i 183 dage. Laveste pris i perioden er 67,63 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED G95 amberfarvet globepære med spiral og forskelligt hvidt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026134 kr13 kr (11%)
12. maj 2026121 kr13 kr (10%)
11. maj 2026134 kr13 kr (11%)
7. maj 2026121 kr53,37 kr (79%)
2. maj 202667,63 kr52,37 kr (44%)
24. apr. 2026120 kr14 kr (10%)
23. apr. 2026134 kr14 kr (12%)
3. apr. 2026120 kr13 kr (10%)
16. mar. 2026133 kr11 kr (9%)
4. mar. 2026122 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret