Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122379
Pris fra 105 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71,5 kr 2. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 globepære, klar, Ø8 cm
105 kr
Til butik
Eglo Z E27 globepære, klar, Ø8 cm billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspunktet på døgnet. Styr lyset via. e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 80 mm
EAN: 9002759122379
Varenr.: 4257801883
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dæmpbar globepære, klar, Ø8 cm
109 kr
Til butik
Eglo Z E27 dæmpbar globepære, klar, Ø8 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 80 mm
EAN: 9002759122379
Varenr.: 4257801883
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z E27 G80 klar SMART pære M/TUNABLE WHITE
142 kr
Til butik
EGLO CONNECT.Z E27 G80 klar SMART pære M/TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys. Længde 12 cm, diameter 8 cm. 6 watt, 806 lumen, 2200-6500 kelvin, Tunable white. 80 CRI. Lyskilden kan dæmpes og styres med fjernbetjening (medfølger ikke), via AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. Energiklasse: E.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 12237
EAN: 9002759122379
Varenr.: 2995595
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo E27 G80, klar - TW - Zigbee, Bluetooth
147 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 globepære, 2200K-6500K, 6W, Ø8 cm
149 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - G80 - E27 Led Pære - Klar - Dæmpbar - Tw Zigbee Bt
149,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK105 kr105 krKøb
2LavprisVVS109 kr109 krKøb
3Proshop DK142 kr181 krKøb
4Teknikproffset DK147 kr196 krKøb
5Greenline149 kr149 krKøb
6Gucca.dk149,95 kr149,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys i 176 dage. Laveste pris i perioden er 71,5 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED G80 klar globepære med forskelligt hvidt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026105 kr3 kr (3%)
22. maj 2026102 kr7 kr (7%)
17. maj 202695 kr29 kr (23%)
16. maj 2026124 kr29 kr (31%)
7. maj 202695 kr23,5 kr (33%)
2. maj 202671,5 kr10,5 kr (13%)
24. apr. 202682 kr16 kr (16%)
23. apr. 202698 kr16 kr (20%)
3. apr. 202682 kr9 kr (10%)
16. mar. 202691 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret