Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122355
Pris fra 125 krtil 155 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,13 kr 2. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dæmpbar standardpære, klar
125 kr
Til butik
Eglo Z E27 dæmpbar standardpære, klar billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspunktet på døgnet. Styr lyset via. e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 105 mm x 60 mm
EAN: 9002759122355
Varenr.: 4257801867
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z E27 A60 klar SMART pære M/TUNABLE WHITE
125 kr
Til butik
EGLO CONNECT.Z E27 A60 klar SMART pære M/TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys. Længde 10,5 cm, diameter 6 cm. 6 watt, 806 lumen, 2200-6500 kelvin, Tunable white. 80 CRI. Lyskilden kan dæmpes og styres med fjernbetjening (medfølger ikke), via AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. Energiklasse: E.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 12235
EAN: 9002759122355
Varenr.: 2995592
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 standardpære, klar
129 kr
Til butik
Eglo Z E27 standardpære, klar billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 105 mm x 60 mm
EAN: 9002759122355
Varenr.: 4257801867
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 dæmpbar standardpære, klar
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E27 standardpære, 2200K-6500K, 6W
149 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo E27 A60, klar - TW - Zigbee, Bluetooth
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl125 kr125 krKøb
2Proshop DK125 kr164 krKøb
3BilligVVS DK129 kr129 krKøb
4LavprisVVS139 kr139 krKøb
5Greenline149 kr149 krKøb
6CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
7Teknikproffset DK155 kr204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys i 182 dage. Laveste pris i perioden er 66,13 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 45% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for EGLO CONNECT-Z E27 LED A60 klar standardpære med forskelligt hvidt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026125 kr26 kr (26%)
17. maj 202699 kr26 kr (21%)
16. maj 2026125 kr26 kr (26%)
15. maj 202699 kr2 kr (2%)
12. maj 202697 kr2 kr (2%)
11. maj 202699 kr2 kr (2%)
7. maj 202697 kr30,87 kr (47%)
2. maj 202666,13 kr19,87 kr (23%)
24. apr. 202686 kr3 kr (3%)
23. apr. 202689 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret