Gå til hovedindhold

EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099

EgloEludstyrEAN: 9002759990992
Pris fra 88 krtil 194 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Connect-Z fjernbetjening
88 kr
Til butik
Eglo Connect-Z fjernbetjening billede

Produktinformation

Fjernbetjening til Zigbee styring af Eglo Eglo Connect Z fjernbetjening giver muligheden for at styre lys og lyskilder fra én enhed, og hvor man ovenikøbet kan blive liggende i sofaen og gøre det. Fjernbetjeningen kan styre alle produkter i Connect Z seri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: gray
Størrelse: 122 x 54 x 18 mm
EAN: 9002759990992
Varenr.: 4242804594
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z FJERNBETJENING SMART, grå
-37%89 kr
Før 142 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EGLO CONNECT.Z FJERNBETJENING SMART, grå billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z fjernbetjening i grå. Højde 1,8 cm, længde 12,2 cm, bredde 5,4 cm. Fjernbetjeningen kan bruges til at dæmpe og styre connect.z produkterne, og du kan opdele og styre dine connect.z produkter i 3 grupper/zoner. Leveres med AAA-batterier og vægophæng.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 99099
EAN: 9002759990992
Varenr.: 3303054
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Connect-Z fjernbetjening
100 kr
Til butik
Eglo Connect-Z fjernbetjening billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: gray
Størrelse: 122 x 54 x 18 mm
EAN: 9002759990992
Varenr.: 4242804594
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Connect-Z fjernbetjening
119 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Connect-Z fjernbetjening
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Connect-Z fjernbetjening
139 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099
139,95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eglo Connect-Z Fjernbetjening
141,9 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EGLO CONNECT Z
168 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Connect-Z fjernbetjening sort - Zigbee, Bluetooth
194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl88 kr88 krKøb
2Proshop DK89 kr128 krKøb
3Greenline100 kr100 krKøb
4BilligVVS DK119 kr119 krKøb
5LampeGuru.dk119 kr119 krKøb
6LavprisVVS139 kr139 krKøb
7Homeshop DK139,95 kr139,95 krKøb
8EL-GROSSISTEN141,9 kr141,9 krKøb
9CompuMail DK168 kr168 krKøb
10Teknikproffset DK194 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099

PriceData har fulgt prisen på EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for EGLO Connect Fjernbetjening-Z Sort - Tilbehørlampe - 99099 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202688 kr1 kr (1%)
30. maj 202689 kr1 kr (1%)
26. maj 202688 kr1 kr (1%)
23. maj 202689 kr15 kr (14%)
12. maj 2026104 kr15 kr (13%)
11. maj 2026119 kr15 kr (14%)
4. maj 2026104 kr3 kr (3%)
3. maj 2026101 kr9 kr (10%)
24. apr. 202692 kr6 kr (6%)
23. apr. 202698 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret