Gå til hovedindhold

EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27

EgloLamperEAN: 9002759990534
Pris fra 359 krtil 719 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 3. maj

Sammenlign priser på EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EGLO Berregas Overflade spotlys E27
359 kr
Til butik
EGLO Berregas Overflade spotlys E27 billede

Produktinformation

EGLO Berregas. Produkttype: Overflade spotlys. Pasform/dække type: E27. Velegnet til indendørsbrug, Plafond form: Rund. Antal lyskilder: 2 pære(r ). Kode for international beskyttelse (IP): IP20. Indgangsspænding: 220-240 V. Produktfarve: Sort, Krom

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Artikel nr.: 99053
EAN: 9002759990534
Varenr.: 1001854753
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO BERREGAS SPOTSKINNE 2XE27 SORT/RØG
371 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO BERREGAS
431 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Berregas spotlampe, 2 spots
439 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Berregas spotlampe, 2 spots
449 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Berregas spotlampe, 2 spots
449 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27
-2%459 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Berregas spotlampe, 2 spots
477 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Berregas Spotskinne 2xe27 Sort/røg - Spotlampe - 99053
589,95 kr
Til butik
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Berregas Spotskinne
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK359 kr359 krKøb
2CS MEGASTORE DK371 kr410 krKøb
3Proshop DK431 kr470 krKøb
4LavprisEl439 kr439 krKøb
5Greenline449 kr449 krKøb
6LavprisVVS449 kr449 krKøb
7Boligcenter DK459 kr459 krKøb
8BilligVVS DK477 kr477 krKøb
9Vivas DK479 kr558 krKøb
10Homeshop DK589,95 kr589,95 krKøb
11Hagro Lighting719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27

PriceData har fulgt prisen på EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27 i 113 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 480 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for EGLO Berregas - loftspot med 2 justerbare lampehoveder, E27 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026359 kr1 kr (0%)
3. maj 2026358 kr19 kr (5%)
26. apr. 2026377 kr103 kr (21%)
25. apr. 2026480 kr103 kr (27%)
3. apr. 2026377 kr32 kr (8%)
2. apr. 2026409 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026404 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026409 kr10 kr (3%)
28. mar. 2026399 kr5 kr (1%)
26. mar. 2026404 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret